Testas: indų meilės deivė atskleis, koks esate santykiuose

Koks esate santykiuose? Nesvarbu, kokie jie – romantiški, draugiški, o gal šeimos ryšiai. Išsiaiškinkite. Jums tereikia pasirinkti indų meilės deivės atvaizdą.

1 atvaizdas

Jūs esate lyderis ir dominuojantis bet kokiuose santykiuose. Tikras Alfa. Jūs kuriate rojų pasirinktam žmogui. Jūsų asmeninė erdvė yra jauki ir saugi aplinka mylimam žmogui. Jūs visada žinote, kas, kam, kaip ir kada yra naudinga, o kas visiškai nepriimtina. Jūs esate bet kokių jūsų santykių kūrėjas. Juose esate ir karalius, ir Dievas.

2 atvaizdas

Santykiuose esate žavesys. Esate gražus, žaismingas, gudrus, todėl sunku jumis nesižavėti. Jūs esate nenuilstantis žmogus ir miela būtybė. Su jumis niekada nebūna nuobodu. Su jumis niekada nebūna ramu. Jumis negalima pasitikėti ir paprastai kartais pats apie tai prakalbstate. Jūs sugebate apgauti bet ką ir nutraukti stipriausius santykius. Mėgstate erzinti, bėgti, dingti, mėgstate flirtuoti. Galite bet kada pasikeisti ir išeiti neatsigręždamas. Jūs mažai ką vertinate šiame pasaulyje. Jums svarbiausia yra medžioklė ir aistra.

3 atvaizdas

Santykiuose jums svarbi laisvė. Laisvė pasakyti tai, kas, jūsų manymu, yra būtina ir bet kuriuo metu. Laisvė eiti ten, kur jus traukia ir su kuo norite. Galite būti žavingas paukštis arba baisus sparnuotas plėšrūnas – viskas priklauso nuo jūsų nuotaikos ir būsenos. Jūs nežinote, kaip pasikeisti ir atleisti. Jums nereikia asmeninės erdvės – jums reikia viso pasaulio ir besąlygiškos pagarbos jūsų laisvei.

4 atvaizdas

Jūs esate atviras, draugiškas ir malonus. Santykiuose jums svarbu mylimo žmogaus patogumas. Jūs saugote savo santykius bet kokia kaina. Išdavystė jums yra nepriimtina. Esate pozityvus, jums nereikia asmeninės erdvės, esate orientuotas į žmogų, su kuriuo esate kartu.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].