Pasirinkta širdis jums atskleis, ko tikėtis artimiausiomis dienomis

Senovės egiptiečiams širdis buvo sielos bei gerų minčių talpykla ir apsauga požemio valdovo Osirio teisme, kuris išsamiai aprašytas Mirusiųjų knygoje. Kad teisime žmonėms pasisektų, mirus jų širdys buvo balzamuojamos ir palaidotos specialiuose induose.

širdis

Dvasinis taikos palaikymo aspektas yra širdies, kaip pasaulio centro, aiškinimas. Žmogaus kūno vertikalėje centrinę padėtį užima būtent širdis, kurioje sutelktos visos savybės ir jėgos.

Meilės simbolika yra susijusi su širdimi, nes šis jausmas yra pagrindinė dvasinė vertybė, išaukštinanti žmogų ir išplečianti jo paties fizinę prigimtį. Tikėtina, kad širdies simbolis ilgainiui tapo moters amuletu būtent dėl ​​savo ryšio su švelniais ir romantiškais jausmais.

Testo rezultatai

1 širdis

širdis

Norėkite visko, kas tik jums ateina į galvą! Kažkas atidžiai įsiklausys į jūsų norus ir periodiškai juos įgyvendins. Tačiau būkite atsargūs, atminkite, kad norų išsipildymas ne visada atneša laimę. Netrukus jūsų gyvenime prasidės laikotarpis, kai gali tekti peržiūrėti visą buvusį gyvenimą ir prisiminti, ko iš jo tikėjotės ir ką gavote.

2 širdis

Jūsų gyvenimas taps įdomia detektyvo istorija! Tik be smurto ir kitokio negatyvo. Aplink jus atsitiks nepaaiškinami įvykiai, kurie jums iš pradžių atrodys beprasmiai. Visa tiesa paaiškės šių metų pabaigoje ir bus be galo maloni! Jūs jau anksčiau matėte viso pasaulio grožį, tačiau tai buvo tik mozaikos gabaliukai. Šiais metais jums pasiseks pamatyti visą paveikslą!

3 širdis

Jums atrodys, kad visas pasaulis staiga jus prisiminė, nes visi vienu metu pradės reikalauti jūsų dėmesio. Taip bus iš tikrųjų! Turėsite daug planų visoms gyvenimo sritims. Viskas, ko imsitės, pradžiugins jus gerais rezultatais. Žinoma, ne viskas išsipildys iš karto, tačiau kai kurie projektai ir renginiai taps tvirtu jūsų šviesios ateities pagrindu.

50 metų

Tikimės, jog šio testo rezultatai jus pradžiugins!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].