Pasirinkite jaunųjų porą ir sužinokite, kokios sielos žmogus esate

Pasirinkta jaunųjų pora atskleis jūsų sielos paslaptį!

1 pora

Paprastai esate atviras ir mielas žmogus. Bent jau formaliai stengiatės, kad jus supantys žmonės nejaustų diskomforto. Tačiau nuoširdžią užuojautą jaučiate ne visiems, o tik nedaugeliui. Laimingajam, kuriam pasisekė tapti jūsų mylimu žmogumi, atiduosite visą savo širdies šilumą. Jūs nemokate valandų valandas kalbėti apie nieką, bet galite atsilaikyti dvi minutes. Ir per šias dvi minutes kartais pavyksta ištarti tokius pritrenkiančius žodžius, kad pašnekovas net pašiurpsta, persmelktas jūsų gilumo ir nuoširdumo. Tada kelias dienas jis vis susimąsto, nes nuolat prisimena jūsų šiltus žodžius ir nevalingai šypsosi.

Jūs retai parodote savo sielą, bet taikliai. Jūsų rankos šaltos, bet širdis karšta. Ir nėra ko jaudintis dėl savo ateities. Ištikus bėdai, sulauksite kelių, bet labai ištikimų, jus tikrai mylinčių žmonių palaikymo.

2 pora

Jūs puikiai suprantate žmones, mylite juos ir stengiatės juos globoti. Juk net jei ką nors barate, net jei esate kuo nors nepatenkintas, tai taip pat kyla iš meilės žmonėms. Jūs nerimaujate dėl jų, stengiatės apsaugoti juos nuo blogo ir susierzinate, kai jie padaro klaidą. Jūs nuoširdžiai dalijatės visų aplinkinių rūpesčiais. Todėl esate laikomas šiltu ir nuoširdžiu žmogumi. Jums nepakenktų išlaikyti tam tikrą atstumą santykiuose, nes kartais artimieji jus įskaudina.

O jus įžeisti labai lengva – esate atviras žmogus, visos jūsų silpnosios vietos jau seniai visiems žinomos. Bet, deja, jums nesiseka išlaikyti atstumo. Jums net sunku suprasti, kaip atstumti žmogų nuo savęs. Todėl kartais tenka iškęsti skausmą. Tai yra užmokestis už malonumą, kurį gaunate bendraudamas su žmonėmis. Tačiau kodėl tik su žmonėmis? Katės ir šunys jus dievina taip pat, kaip jūs juos dievinate. Ir yra dar vienas pliusas. Tokie žmonės kaip jūs paprastai yra puikūs tėčiai ir mamos. O dar geriau – seneliai, anūkai jus tiesiog dievins.

3 pora

Esate labai malonus, rūpestingas ir nuoširdus. Iš jūsų nuolat sklinda šiluma, tarsi iš centrinio šildymo akumuliatoriaus. Dievinate žmones, jums jų reikia kaip oro, nes esate gimęs bendravimui. Turite aukštą socialinės adaptacijos laipsnį arba, paprasčiau tariant, esate labai lengvas žmogus ir greitai galite prisijungti prie bet kurios komandos.

Mėgstate stebėti savo pažįstamų gyvenimo vingius, o jei šis vingis juos užneša, esate pasiruošęs bet kurią akimirką draugiškai palaikyti. Iš literatūrinių herojų jums artimiausia ponia Marpl. Gebėjimas bendrauti su žmonėmis ir nuoširdi empatija nuginkluoja visus, kuriems pasisekė jus pažinti. Jūs atsiduodate žmonėms.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].