Niekas nėra apsaugotas nuo emocinio perdegimo. Dažniausiai tie vyrai ir moterys, kurių darbas yra nuolatinis bendravimas, turi atlaikyti didžiausią emocinį krūvį ir dėl to susiduria su įvairiomis problemomis.

REKLAMA

Problema pasireiškia ne tik emocinio, bet ir psichinio bei fizinio išsekimo forma. Apie tai, kodėl taip atsitinka, pasakoja gydytoja Irkyama Akhmetova.

„Jei yra neatitikimų tarp jūsų indėlio į darbą ir gaunamo ar laukiamo atlygio, tokiu būdu atsiranda pirmieji perdegimo simptomai.“, – sako medikė.

REKLAMA

Galite susidoroti su šia būkle, jei pradėsite planuoti dienos poilsį. Būtina daugiau vaikščioti gryname ore, prisiminti apie lengvą fizinį krūvį. Pravartu bus gerti vitaminus. B ir D vitaminų trūkumas apsunkina būklę. Taip pat svarbu kreiptis į specialistus, kurie padės išbristi iš neigiamos būsenos.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].