Kai jie pradėjo savo svorio metimo kelionę, Lexi svėrė 218 kg, o jos vyras – 127 kg. Po daugelio metų kvėpavimo problemų ir diabeto, Lexi pasakė sau: „Gana“. Ji sukūrė „Instagram“ puslapį, kuriame paskelbė savo svorio metimo pasiekimus, daugybę treniruočių ir dar daugiau – tai tapo jos internetiniu dienoraščiu, o žmonės su susidomėjimu sekė jos pažangą.

Lexi paviešino pirmąją savo ir vyro šeimyninę nuotrauką, kai jie net negalvojo apie sveiką gyvenimo būdą ir svorio kontrolę. Ši nuotrauka buvo paskelbta su nedidele motyvacine apmąstymų istorija, kurią Lexi parašė sąžiningai ir atvirai – tokią, kokia ji yra.

„Visada siaubingai bijojau sulaužyti kėdę kavinėje ar restorane, kur sėdėdavau – tai būtų toks viešas pažeminimas… Mes su vyru niekada nevalgėme daržovių, net nebandėme laikytis sveikos gyvensenos. Viskas, ką valgėme, buvo kepta arba pirkta netoliese esančioje greito maisto užkandinėje.“, – sakė Lexi.

„Kiekvienas iš mūsų kasdien suvartodavo apie 4000 kalorijų. Mes tiesiog nežinojome, kada ir kaip sustoti. Kiekvieną kartą per Naujuosius duodavau sau tą patį pažadą pradėti gyventi kitaip ir niekada jo netesėjau. Tačiau 2016 m. sausį kažkas pasikeitė…“

„Mano santykiai su vyru buvo paremti tuo, kad kartu eidavome pavalgyti. Pavyzdžiui, kinų restorane kiekvienas nesunkiai galėtume užsisakyti po 3–4 lėkštes skirtingų patiekalų. Ir visa tai prieš grįžtant namo ir pasiimant dar maisto. Drabužių dydis visiškai kontroliavo visą mano gyvenimą, ypač sveikatą. Turėjau stiprų dusulį, taip pat įtariau prediabetą. Žmonės neįsivaizduoja, ką reiškia turėti tiek antsvorio. Kartą man neleido pasivažinėti pramogų parke, nes aš tiesiog netilpau į amerikietiškųjų kalnelių kėdę. Tai buvo tokia žeminanti patirtis…“

„Tačiau kai tik su vyru susitelkėme į bendrą tikslą, pradėjome mesti svorį. Iki šiol aš numečiau 108 kg, o mano vyras Danny – 32 kg. Vis dar sunkiai dirbame prie svajonių kūno sporto salėje ir namuose. Mūsų kelias dar nesibaigė, bet galiu tvirtai pasakyti, jog net neįsivaizdavome, kad galime patys pasiekti tokį rezultatą.“

„Danny labai palaikė mane visą kelionę. Pradėjome nuo nulio, nuo pačių pagrindų – savo maisto. Mes radome būdą, kaip numesti svorio, mėgaudamiesi mėgstamu maistu. Pavyzdžiui, mes labai mėgstame picą, o mums tereikėjo rasti „sveiką“ receptą be riebalų pertekliaus ir greitų angliavandenių.“, – išdidžiai dalijasi Lexi.

Šios gražios poros dar laukia ilgas kelias, tačiau kartu jie tikrai jį įveiks. Jų istorija ne tik kupina meilės, bet ir stiprios motyvacijos, sunkaus darbo, atsidavimo ir tikėjimo sėkme. Ir jų rezultatas, pasiektas iki šiol, yra tiesiog nuostabus!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].