22 m. moteris per 2 metus visiškai pasikeitė. Ji numetė 240 kg!

Kristinos Filips vaikystė nebuvo tokia, kaip kitų vaikų. Jos tėvai nuolat barėsi, todėl ji daug valgė, kad nusiramintų. Taip jos svoris nekontroliuojamai augo.

Suvalgomo maisto kiekis kasdien didėjo. Mergina pradėjo jausti nutukimo pasekmes. Kadangi turėjo antsvorio, nebegalėjo laisvai judėti. Tačiau ji nesiryžo savęs pakeisti.

Tačiau Kristinai pasisekė sutikti jaunuolį, kuris ją pamilo ir palaikė. Ji gėdydavosi išeiti į viešumą dėl savo svorio. Laikui bėgant, ji tapo tokia apkūni, kad net nebesugebėjo savimi pasirūpinti.

Gydytojai sustabdė jos nelaimingą gyvenimą. Jie ją perspėjo, kad ji gali mirti dėl antsvorio. Visi merginos organai buvo perkrauti, nors jai tik 22 metai. Kristina suprato, kad reikia nedelsiant pasikeisti. Ji pasirodė televizijos laidoje, kurioje apžvelgė savo kelią į gerą savijautą ir sveikatą. Jai padėjo profesionalūs treneriai ir dietologai.

Žinoma, neapsieita be operacijos. Riebalų perteklius buvo pašalintas chirurginiu būdu. Tačiau visa kita priklausė nuo sunkaus merginos darbo. Dramatiški pokyčiai mityboje ir fiziniame aktyvume. Dėl sunkaus darbo ji sugebėjo numesti keturis kartus daugiau svorio.

Dabar Kristina spokso į save veidrodyje. Jai nebe gėda vaikščioti gatvėmis ir ji dabar suprato, kaip svarbu rūpintis savimi.

Dešimt patarimų iš vyriškio, kuris numetė net 70 kilogramų!

Dešimt patarimų iš vyriškio, kuris numetė net 70 kilogramų!

Būdamas 25-erių, Džo Bernsteinas svėrė 154 kligramus. Šiuo metu jis dirba asmeniniu kūno rengybos treneriu. Vos keli metai ir įpročiai, kurie pakeitė vyriškio gyvenimą.

NUSTATYKITE GĖRIMO KALORIJAS

vyriškio,

Nustokite gerti gazuotus gėrimus, sultis ir saldžią arbatą. Per dieną jūs išgeriate iki 2000 kalorijų. Perėjimas prie paprasto vandens ir nesaldintos arbatos man leido per 3 mėnesius numesti 22 kilogramus.

VENKITE VALGYTI VIEŠOSE VIETOSE

Dėžutė sveiko naminio maisto, paimto į darbą, padės grįžti į normalų svorį.

JUDĖKITE DVIRAČIU

vyriškio

Nereikia stovėti kamščiuose ir mažiau laiko praleisite kelyje. Daugiau laiko judėjimui.

MOKYKITĖS GAMINTI

Riebalai, cukrus ir druska nėra vieninteliai būdai, kad maistas būtų skanus. Internete ieškokite sveikų receptų, iš kurių daugelis yra nuostabiai skanūs.

NENAUDOKITE PIRKTŲ GAMINIŲ

vyriškio

Pasirinkite sezonines daržoves ir gaminkite iš jų. Tai atgaivins jūsų skonio receptorius.

ĮSIGYKITE ŠUNĮ

Arba raskite kitą priežastį ryte išeiti iš namų pasivaikščioti. Tai stimuliuoja jūsų medžiagų apykaitą ir smegenų veiklą.

PIRKITE NATŪRALIUS PRODUKTUS

vyriškio

Kalbama ne apie rinkodaros triukus „be GMO“ ar „ekologišką maistą“. Tiesiog rinkitės aukščiausios kokybės produktus, kuriuos galite sau leisti. Nustoję valgyti patogų maistą, pamatysite, kad naminis maistas yra pigesnis.

PASIRINKITE KOKYBIŠKĄ MĖSĄ

Savo mitybą galite pakeisti vegetariškais patiekalais, tačiau jei nenorite visiškai atsisakyti mėsos, pereikite prie kokybišką mėsą. Jūs pastebėsite skirtumą, patikinu jus.

NUSTATYKITE SANTYKIUS, PARAMA TURI BŪTI

vyriškio

Po skyrybų Džo turėjo atstatyti savo gyvenimą ir jis pasirodė visiškai kitoks, sveikas ir sąmoningas. Nebūtina to paties daryti radikaliai, tačiau kiekvienas iš mūsų turi ryšių, kurie trukdo raidai. Tegul tai būna ne sutuoktiniai, o draugai. Raskite ir bendraukite su tais, kurie palaikys jus.

KEISKITE SAVĄ FIZIŠKAI IR DVASIŠKAI

Kad svoris negrįžtų, neužtenka tik mažiau valgyti ir daug judėti. Turėsite dar kartą pažvelgti į save ir nuspręsti, ko iš tikrųjų norite iš gyvenimo. Ir tada atlikti tai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].