„Bikram“ joga: tai puikus būdas pagerinti savijautą ir sustiprinti savo biolauką

Daugelis žmonių žino, kas yra joga. Tai ne tik raumenų tempimas, o pratimų rinkinys, padedantis žmogui išmokti valdyti savo psichiką ir energiją. Šį kartą papasakosime apie „Bikram“ jogą.

REKLAMA

Kas yra „Bikram“ joga?

Šis pratimų tipas dar vadinamas karštąja joga. Užsiėmimai vyksta specialiose patalpose, kuriose palaikoma 40 laipsnių Celsijaus temperatūra. Šio jogos porūšio įkūrėjas, kurio vardas Bikramas Chowdhury, visą savo suaugusiojo gyvenimą praktikuoja jogą, jis išbandė naujas jos rūšis, eksperimentavo su sąlygomis, kuriomis vyksta užsiėmimai.

REKLAMA

Eksperimentų metu jis suprato, kad esant aukštai temperatūrai patalpoje, tokių praktikų ir pratimų efektyvumas yra daug didesnis. Pirma, raumenų tempimas sukelia mažesnę traumų riziką. Antra, šiluma padeda giliau nugrimzti į sąmonę, taip kūnas ir siela susilieja.

Tokių praktikų trūkumas yra didelis, nes ši jogos rūšis yra gana intensyvi. Patalpoje su aukšta temperatūra tokia veikla gali būti pavojinga žmonėms, sergantiems širdies ligomis. Taip pat, jei jums sunku kvėpuoti, geriau rinkitės įprastą jogą.

REKLAMA

„Bikram“ joga

„Bikram“ joga ir žmogaus biolaukas

Ši joga padeda stiprinti organizmą, gerina imunitetą, taip pat mažina skausmą sergant kaulų ligomis. Daugelis naudoja šia jogą svorio metimui. Didžiausio efekto akimis nepastebi ir nejaučia kūnas, nes ši jogos rūšis atveria čakras, o daugeliui žmonių energetiniai pagerėjimai pastebimi jau po pirmo užsiėmimo.

REKLAMA

Tokia veikla žymiai sumažina stresą ir padidina atsparumą jam. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori būti protiškai stipresni, taip pat išmokti susidoroti su gyvenimo iššūkiais. Daugelis žmonių, praktikuojančių šią jogą, pažymi, kad jų gyvenimas tapo daug geresnis, nes jie išmoko sutelkti dėmesį tik į kažką teigiamo ir malonaus.

Ši joga stiprina protą ir kūną, daro mus patrauklesnius priešingos lyties atstovams ir žmonėms apskritai. Žmonės stengiasi būti šalia tų, kas spinduliuoja gėrį ir jėgą, todėl ši joga yra puikus pasirinkimas kiekvienam, kas nori pasiekti sėkmę.

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].