3 mėnesius lankiausi sporto salėje, kol galiausiai supratau, kad tai visai nėra būtina… Namuose atliekami pratimai gali būti ne ką mažiau veiksmingi nei darbas su treniruokliais!

Jei norite atsikratyti šonų ir sustangrinti pilvo presą, taip pat turėsite atsisakyti tam tikrų maisto produktų – įvairių kepinių ir rūkytos dešros.

Reguliariai atlikite žemiau aprašytus pratimus, ir netrukus galėsite džiaugtis kur kas dailesne figūra!

1 pratimas

Koją sulenkite statmenai, o kitą užkelkite ant kėdės. Išbūkite kelias sekundes tokioje pozicijoje, kilkite aukštyn ir vėl leiskitės žemyn. Šį pratimą pakartokite 15-20 kartų, o tuomet tą patį atlikite su kita koja. Šis pratimas padidins šlaunų raumenų elastingumą ir stiprins keturgalvius raumenis.

2 pratimas

Atsistokite priešais kėdę. Užkelkite vieną koją ant kėdės, lipkite ant kėdės viršaus, o kitą koją laikykite ore. Nusileiskite ir vėl kartokite pratimą. Šį pratimą atlikite po 15-20 kartų su kaire ir dešine koja. Šiek tiek atsikvėpkite, ir atlikite dar dvi pratimo serijas. Pratimo metu pilvas ir sėdmenys turi būti įtempti. Pratimo metu treniruojami pilvo ir šlaunų raumenys.

3 pratimas

Nugara pasisukite į kėdę. Rankomis remkitės į kėdę. Kojas pritraukite arčiau, šiek tiek sulenkite per kelius. Pakelkite kūną, kad rankos taptų ištiestos, pilvą laikykite įtrauktą. Atlikite pratimą 10-15 kartų, šiek tiek atsikvėpkite, ir atlikite dar dvi pratimo serijas. Šis pratimas stiprina rankų ir nugaros raumenis.

4 pratimas

Rankas uždėkite ant kėdės, kojas ištieskite atgal (į grindis remkitės tik pirštų galiukais). Išlaikykite tokią padėtį, ir tuomet kairiąja alkūne siekite dešiniojo kelio. Tą patį atlikite ir su dešine alkūne bei kairiuoju keliu. Pratimą atlikite 3 serijas po 15 kartų. Šis pratimas stangrina rankų raumenis,  pilvo presą bei sėdmenis.

5 pratimas

Atsistokite prie kėdės, dešinę ranką uždėkite ant kėdės atlošo, o kairę ranką pakelkite aukštyn. Ištieskite kairę koją į šoną. Pakartokite 15 kartų, tuomet atlikite pratimą su dešine koja. Šis pratimas stiprina pilvo, juosmens ir sėdmenų raumenis.

 

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].