Balkono kopėtėlės ar grotelės su lentynomis yra puiki idėja sudėti daugybę gėlių vazonų, pagaliau atlaisvinant palangę. Be to, tai tiesiog tikrai gražus, natūralus sienų dekoras!

Lentynos ilgis ir plotis turi būti toks, kokios norite, o ir kiek balkono erdvė leidžia. Standartas yra 90 cm ilgio ir 30 cm pločio. Jei turite daugiau gėlių, lentyna gali būti žymiai ilgesnė. Iš turimos medienos surenkamos paprasčiausios grotelės.

Ir mažos lentynos.

Lentynos pritvirtintos prie grotelių metaliniais kampais. Visą konstrukciją galima nudažyti balkono sienų spalva arba palikti originalią medžio spalvą ir tekstūrą.

Belieka tik pritvirtinti lentyną prie balkono sienos, ir darbas bus baigtas!

Sutikite, tai puikus būdas vienoje vietoje sudėti daugybę gėlių vazonų ir netgi paversti tai interjero puošmena!

Daugiau informacijos apie tai, kaip pasidaryti gėlių kopėtėles pačiam, rasite pateiktame vaizdo įraše:

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].