Kodėl vyrai nenori santykių su gilų vidinį pasaulį turinčiomis moterimis

Moterys, turinčios gilų vidinį pasaulį, yra nepaprastos. Jos yra drąsios ir protingos. Jos myli giliai ir aistringai. Jos jaučia ypatingą meilę gyvenimui. Jos mėgsta pokalbius apie gilius dalykus, meną ir meilę. Jos kitaip supranta ir jaučia pasaulį. Tai jas išskiria iš kitų moterų, bet ir apsunkina jų romantinį gyvenimą. Ne visi vyrai nori užmegzti santykius su, rodos, „išplaukusiomis“ moterimis. Štai priežastys, kodėl taip gali nutikti.

teisingumo pilnatis

Jos per daug įžvalgios

Gilų vidinį pasaulį turinčios moterys lengvai perpranta vyro ketinimus ir tikrąją jo prigimtį. Jos aiškiai mato, kas jis yra, ir visada atskleidžia melagį bei manipuliatorių. Jos skaito žmones kaip atviras knygas, nes turi puikią intuiciją. O tai patinka ne visiems vyrams.

Jos labai sąžiningos

Galima sakyti dėl šios savybės jos net atrodo žiaurios. Šios moterys be galo vertina sąžiningumą ir visada išsako savo nuomonę. Tokį, kartais net grubų, sąžiningumą būna sunku pakelti net ir tvirčiausiems vyrams. Juk kas norėtų tiesiai šviesiai išgirsti visus savo trūkumus.

Veido mimikos

Jos nori prasmingų santykių

Šios moterys į viską savo gyvenime žiūri rimtai. Joms neįdomūs atsitiktiniai santykiai, nes jos nenori veltui gaišti laiko. Jos ieško tikrų santykių – ilgų ir prasmingų. Toks reikalavimas gali išgąsdinti vyrus. Ne visi iš karto jaučiasi pasirengę rimtiems santykiams ir dažnas nežino, ko nori.

Jos vertina nuoseklumą ir jo siekia

Tokios moterys negali pakęsti, kai vyrai būna nenuoseklūs ir neatsako už savo veiksmus ar sulaužo duotą žodį. Jos trokšta gilaus ir stipraus ryšio, o tokie dalykai jį silpnina. Kadangi šiuo aspektu sunku pasiekti kompromisą, daugelį vyrų atbaido tokie aukšti reikalavimai.

Jos tiksliai žino, ko nori

Ir jos tiksliai žino, kokio žmogaus joms reikia. Jos ieško savimi pasitikinčio vyro, su kuriuo galėtų pasidalyti savo vertybėmis ir įsitikinimais. Toks užtikrintas žinojimas užkelia kartelę labai aukštai ir kai kurie vyrai jos tiesiog neperšoka.

Jos nebijo artimų santykių

Jos nebijo suartėti su vyru emociškai. Joms būtinas intymumo jausmas. Šalia tinkamo vyro jos nebijo būti ir pažeidžiamos. Ne paslaptis, kad kai kurie vyrai išsigąsta emocionalumo.

Jos nelaukia amžinai

Kadangi jos puikiai žino, ko nori, jos nelauks, kol vyras apsispręs – nori būti su jomis ar ne. Jos nori rasti tikrąją meilę, bet nebijoti ir pabūti vienos.

Šios priežastys gali lemti, kad turtingą vidinį pasaulį turinčios moterys būna vienišos. Tačiau neverta nusiminti. Juk jos žino, ko nori, tad anksčiau ar vėliau tai pasieks.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].