Merginos gali daug ką atleisti mylimiems vyrams. Šis posakis paremtas tuo, kad merginos, norėdamos palaikyti santykius ilgus metus, turi būti lanksčios ir paklusnios. Iš dalies tai yra tiesa, juk tiek moterys, tiek vyrai santykiuose turi būti tolerantiški vienas kitam.

REKLAMA

Žinoma, tai nereiškia, kad įvairios smulkmenos ar poelgiai negali erzinti. Šiame straipsnyje pateikiame aštuonis vyrų įpročius, charakterio savybes ir išvaizdos sprendimus, kurie nepatinka daugeliui moterų.

verslininkės

REKLAMA

Ūsai

Deja, bet daugeliui moterų ūsai nepatinka, kaip ir nepatinka neskusta ir ilgai netvarkyta barzda.

REKLAMA

Tinkliniai marškiniai

Šiuolaikiniame pasaulyje priimtina, kad moterys gali demonstruoti savo figūrą įvairiais išskirtiniais rūbais, tačiau vyrams dar kol kas tai netaikoma. Jei mėgstate parodyti savo raumenis nešiodami tinklinius marškinius, žinokite, kad daugumai merginų tai nepatinka.

REKLAMA

Nuotraukos su automobiliu

Nemažai jaunuolių darosi tokias nuotraukas, mat jiems atrodo, kad automobilio fone jie atrodo stiprūs, nepriklausomi ir sėkmingi. Deja, bet merginos taip negalvoja.

REKLAMA

Pirma mintis, kuri joms gali šauti į galvą, kad jūs nusifotografavote prie svetimo automobilio, o tai gali nemenkai suerzinti.

Moteriškos šukuosenos

REKLAMA

Šalia savęs bet kuri mergina nori turėti drąsų ir stiprų vaikiną. Tuo tarpu moteriškos šukuosenos jį paverčia… moterišku. Šalia tokio vyro mergina negalės atsipalaiduoti, mat nesijaus apsaugota.

Nuplikimo slėpimas

REKLAMA

Nuplikti vyras gali bet kuriame amžiuje. Deja, bet užkirsti tam kelio neįmanoma. Labai dažnai tai priklauso nuo genetikos, nepaisant to, vyrui gali išsivystyti kompleksas ir jis gali bandyti nuslėpti savo plikimo požymius.

REKLAMA

Tačiau to daryti nereikėtų. Jei plinkate, paslėpti to nepavyks, o merginoms tokie bandymai gali pasirodyti juokingi.

Godumas

REKLAMA

Kiekvienas vyras turi norėti palepinti savo merginą, tad jei mergina pastebėjo, kad vyras yra godus arba per daug taupus, tai ją stipriai nuvils.

Higiena

REKLAMA

Bet kuri šiuolaikinė mergina pasakys, kad vyras turi būti nusiprausęs, pasikvėpinęs, dėvėti švarius rūbus. Purvini ir nesiprausę vyrai tikrai nepatrauks jokios merginos dėmesio.

Lyčių diskriminacija

REKLAMA

Jei vyras stipriai diskriminuoja moteris ir laikosi senovinio požiūrio, tai tikrai nepatrauks nė vienos merginos. Vyras turi mokėti susitvarkyti namus, pagaminti valgyti ir pabūti namie vienas su vaikais.

Visi šie išvardinti įpročiai vaikinio tikrai nepuošia. Jei vyras nori įtikti merginai, jis turėtų pamėginti jų visų atsikratyti. Tai gali pasirodyti sunku, tačiau rezultatas bus vertas pastangų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].