Pomidorai su slyvomis žiemai

Sutikite, kad pomidorai ir slyvos yra gana neįprastas derinys, tačiau tai netrukdo jam būti fantastiškai skaniu. Šis derinys patiks visiems! Pomidorus su slyvomis žiemai konservuokite viename stiklainyje.

REKLAMA

Šiam preparatui nereikia jokių prieskonių. Marinatas išeina nuostabus net ir be klasikinio jo paruošimo ingredientų rinkinio. Jei labai mėgstate juodųjų pipirų žirnelius ir lauro lapus, prieš dėdami pagrindinius gaminius įdėkite šiuos ingredientus į stiklainio dugną. Taip pat galite iš anksto nulupti česnaką. Tada į kiekvieną stiklainį įdėkite 2 skilteles.

Svarbus niuansas. Ruošdami tokį kvapnų užkandį naudokite ne 9% paprastą actą, o obuolių ar vynuogių. Jo dėka pomidorų ir slyvų skonis nebus per aštrus.

REKLAMA

Ingredientai

  • Slyvos 800 g;
  • Pomidorai 800 g;
  • Vanduo 1 l;
  • Cukrus 100 g;
  • Druska 15 g;
  • Obuolių actas 50 ml.

Maisto gaminimas:

Kruopščiai nuplaukite pomidorus ir slyvas. Jų kotelio vietoje šakute padarykite keletą įdūrimų. Sterilizuotus stiklainius užpildykite slyvomis ir pomidorais.

REKLAMA

Supilkite vandenį į puodą. Užvirinkite. Pomidorus su slyvomis užpilkite karštu skysčiu. Stiklainius uždengiame dangteliais. Palikite juos 10 minučių kambario temperatūroje.

pomidorai

REKLAMA

Nupilkite skystį atgal į puodą. Įdėkite cukraus ir druskos. Puodo turinį užvirinkite. Supilkite obuolių sidro actą. Gerai išmaišykite ir išjunkite ugnį.

Verdančiu marinatu užpilkite pomidorus ir slyvas stiklainiuose. Uždarykite juos dangteliais. Apverskite aukštyn kojomis. Apvyniokite juos antklode. Palikite juos visiškai atvėsti virtuvėje

REKLAMA

Tokį ruošinį laikykite vėsioje patalpoje. Tam tinka rūsys arba šaldytuvas. Tačiau palikti pomidorų su slyvomis kambario temperatūroje neverta. Juk taip ištisus metus negalėsite mėgautis jų skoniu. Ar jums patinka tokie originalūs ingredientų deriniai? Tada greitai pradėkite tai daryti.

pomidorai

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].