Sužinokite šį triuką su kūdikių aliejumi ir įsitikinkite, kad jis labai padeda valant virtuvę. Jis padės jūsų kriauklei atgauti buvusį spindesį.

REKLAMA

Metalines kriaukles itin sunku valyti. Taip yra todėl, kad ant jų lieka pirštų atspaudų, dėmių ir apnašų. Kaip greitai jų atsikratyti? Sužinokite labai paprastą būdą!

Kaip nupoliruoti kriauklę?

REKLAMA

Paimkite kūdikių aliejų ir kelis jo lašus užlašinkite ant šluostės. Tada pradėkite ja šluostyti virtuvės kriauklę. Greitai pastebėsite, kad išnyks dėmės, vandens ir pirštų žymės. Aliejus taip pat impregnuos jūsų kriauklę, todėl ji ilgiau išliks blizgi (vanduo bėgs nuo paviršiaus, o ne išdžius ant jo). Žinoma, jei neturite vaikiško aliejaus, drąsiai galite naudoti alyvuogių aliejų ar kitą augalinį aliejų.

REKLAMA

Kaip pašalinti kalkes nuo čiaupų?

Dėl kieto vandens ant čiaupų kaupiasi kalkių nuosėdos. Tai, žinoma, atrodo itin negražiai ir užkemša sietelius, pro kuriuos teka vanduo. Kaip atsikratyti kalkių nuosėdų namų sąlygomis?

REKLAMA

Bene geriausiai žinoma kalkių šalinimo priemonė yra paprastas actas. Užpilkite jo ant kalkių nuosėdų turinčių dalių ir palaukite kelias minutes. Praėjus šiam laikui, nuplaukite čiaupą vandeniu ir taip pat sausai nušluostykite šluoste. Jei kalkių nuosėdos ypač įsisenėjusios arba apima didelį plotą, naudokite iš anksto pašildytą actą. Taip pat galite paruošti acto kompresų. Tiesiog pamirkykite juo marlės gabalėlį arba medvilninį diskelį ir uždenkite kalkėmis paveiktas vietas. Šis metodas taip pat turi privalumų.

REKLAMA

Kaip atsikratyti kalkių nuosėdų aeratoriuje?

Kartais kalkės nenori pasiduoti. Tuomet reikia pasitelkti stipresnius ginklus! Paimkite plastikinį maišelį ir įpilkite į jį acto. Tada į jį įmerkite čiaupo antgalį (aeratorių su sieteliu). Maišelį prie čiaupo pritvirtinkite naudodami gumelę. Dabar palaukite apie 30 minučių arba valandą. Viskas priklauso nuo to, kiek apnašų yra ant čiaupo. Praėjus šiam laikui išimkite maišelį su actu. Galiausiai paimkite dantų šepetėlį ir su juo pašalinkite likusias kalkes. Jas jau turėtų būti labai lengva pašalinti.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].