Jei žmogus nuolat jaučiasi alkanas, tai yra rimtų sveikatos problemų požymis.

REKLAMA

Gydytoja atkreipė dėmesį, kad laiku nesiėmus tam tikrų priemonių galima susidurti su nutukimu ir kitomis rimtomis ligomis.

Gydytoja Polina Ermolova interviu portalui išsamiai papasakojo apie šios problemos priežastis.

REKLAMA

Ji pažymėjo, kad priežastis gali būti skydliaukės sutrikimas. Tokiu atveju ji gamina daugiau tiroksino ir trijodtironino hormonų. Taip pat, kaip pažymėjo Polina Jermolova, žmogų gali varginti silpnumas ir dirglumas.

REKLAMA

Be to, nuolatinis alkis gali reikšti vitaminų ir mineralinių medžiagų trūkumą organizme.

Tarp kitų nuolatinio alkio priežasčių gydytoja išskyrė cukrinį diabetą.

REKLAMA

Kita padidėjusio apetito priežastis – helmintozė arba parazitozė. Taip gali nutikti, jei valgote blogai iškeptą mėsą ar žuvį, taip pat šią problemą gali sukelti negerai išvalytas, nešvarus vanduo.

Būtent dėl šios priežasties reikėtų periodiškai tikrintis pas gydytoją, kad būtų galima laiku nustatyti negalavimo priežastį.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.