Kaip žiemą išplauti langus, kad jie išliktų švarūs kelias savaites? Pasirodo, viskas yra gana paprasta.

REKLAMA

Turbūt kiekvienas mūsų turi savų gudrybių, kurios padeda efektyviai išplauti langus, tačiau apie šį langų valymo būdą tikriausiai dar negirdėjote. Ši paprasta gudrybė padės ne tik pašalinti visus nešvarumus, bet taip pat impregnuos langus, kad ant jų nusėstų kuo mažiau nešvarumų.

REKLAMA

Kaip išlaikyti švarius langus visą žiemą?

Pradėkite nuo specialaus langų valiklio ruošimo. Buteliuke su purkštuvu sumaišykite 200 ml vandens ir 100 ml izopropilo alkoholio. Pastarasis ingredientas yra bespalvis skystis (konservantas), naudojamas chemijos, farmacijos ar kosmetikos pramonėje. Jis taip pat yra dažnas dezinfekantų ir antiseptinių skysčių komponentas. Izopropanolis puikiai tirpdo natūralias dervas, aliejus ir kitus nešvarumus, yra puikus tirpiklis. Būtent todėl šis skystis yra ideali priemonė langų valymui.

REKLAMA

Pirmiausia drėgna šluoste pašalinkite labiausiai matomus nešvarumus ir dėmes, kurias reikia šveisti. Apipurkškite langus paruoštu skysčiu ir nuplaukite įprastu būdu. Nepamirškite sausai nušluostyti langų. Tikrai pastebėsite, kad ant langų nelieka dryžių ir juos galima daug lengviau poliruoti. Be to, izopropilo alkoholis yra puikus impregnatorius, todėl jis neleis langams greitai užsiteršti ir jie išliks švarūs kelias savaites.

REKLAMA

3 svarbiausios langų valymo taisyklės

  • Pirmiausia nušveiskite langų rėmus, tada stiklus ir galiausiai – palangę. Tai padės išvengti nešvarumų, patenkančių ant langų stiklo.
  • Nevalykite stiklo sausa šluoste (visada naudokite drėgną šluostę). Žiedadulkės ir kiti nešvarumai gali subraižyti stiklą.
  • Valykite langus anksti ryte arba po pietų. Kodėl? Dėl stiprios saulės ant karštų langų esantis skystis greitai išdžiūsta ir palieka dryžių.
REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].