Ši priemonė padės išvalyti tualetą ir apsaugos nuo blogų kvapų

Tualeto valymas tikrai nėra pats maloniausias namų ruošos darbas. Ir nors jis mums nepatinka, reikia tai daryti reguliariai. Pasirodo, yra visai paprastas būdas palaikyti tualeto švarą ir pašalinti blogus kvapus. Sužinokite, koks!

REKLAMA

Nebūtina leisti pinigų brangioms priemonėms. Galite valymo priemonę pasigaminti patys, namuose. Ši priemonė sunaikins mikrobus ir užtikrins malonų kvapą.

kabinti

REKLAMA

Sudėtis

  • 60 ml citrinos sulčių
  • 160 g sodos
  • 0,5 šaukšto acto
  • 1 šaukštas vandenilio peroksido
  • 15-20 lašų eterinio aliejaus

Paruošimas

Nedideliame inde sumaišykite sodą ir citrinos sultis. Kitame inde sumaišykite actą su vandenilio peroksidu. Tada lėtai supilkite šį mišinį į indą su soda ir citrinos sultimis. Galiausiai įlašinkite eterinio aliejaus.

Šaukštu suformuokite kelis rutulius ir išdėstykite ant popieriaus, kad nudžiūtų. Tam prireiks mažiausiai 4 valandų, tačiau geriausia, jei paliksite per naktį. Kai rutuliai bus visiškai sausi, laikykite juos uždarytame stikliniame inde, šalia tualeto. Kiekvieną kartą pastebėję, kad tualetą reikia valyti, įmeskite rutulį. Naudokite 2–3 kartus per savaitę.

REKLAMA

Džiaukitės švara ir gaiva!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].