Nemiga, neramus miegas – ši problema yra žinoma daugeliui. Minčių gausa galvoje, stresas neleidžia nusiraminti ir priverčia valandų valandas nemiegoti. Dėl to kūnas nepailsi, mes jaučiamės išsekę ir pavargę. Ilgainiui nemiga gali pakenkti sveikatai.

Žinoma, galima pradėti vartoti migdomuosius, tačiau geriau tai daryti tik rekomendavus gydytojui. Bet pradžiai galite išbandykite šį triuką: speciali antklodė padės įveikti nemigą.

Stebuklinga antklodė

Vadinamoji pasunkinta antklodė viduje turi specialų užpildą – plastikinius rutuliukus ar sausus grūdus – kurie užpildomi į audinį įsiuvus maišelius.

Po tokia antklode jums atrodys, kad esate apkabintas, nes ji įgauna kūno formą ir padidina spaudimą. Tai suteikia komforto jausmą ir savotišką masažą. Kaip paaiškėjo, po tokia antklode užmigti yra daug lengviau.

Šilti antklodės „apkabinimai“ mus džiugina – kūnas, jausdamas komfortą, gamina ne tik melatoniną, miego hormoną, bet ir serotoniną, laimės hormoną.

O jūs užmiegate lengviau ir stipriau. Pasaulio vaikų ligoninėse šis būdas buvo naudojamas jau seniai: norėdami nuraminti vaiką ir padėti jam užmigti, jį uždengia pasunkinta antklode. Tuo naudojasi ir autizmu sergančių vaikų tėvai. Bet kiekvienas gali išbandyti „sunkios“ ​​antklodės efektą ir nuspręsti, ar tai jam tinka.

Pasunkintas antklodes galite įsigyti arba galite patys pasigaminti. Tai nėra nieko ypatingo. Antklodė turėtų sverti apie 10% ja besinaudojančio asmens svorio. Tarkime, jūsų svoris yra 80 kilogramų, vadinasi, jums reikia 7–8 kilogramų užpildo – pupelių, žirnių, ryžių ir kt. Tačiau nepamirškite, kad ši antklodė netiks žmonėms, turintiems kvėpavimo sutrikimus.

Norėdami pagaminti antklodę, jums reikės medžiagų, kurias naudosite antklodei pasunkinti, plastikinių ar audinių maišelių ir didelio audinio gabalo. Jei nemėgstate siūti, galite vadovautis šio vaizdo įrašo autoriaus patarimais (anglų kalba) ir iš plastikinių maišelių ir lipnios juostos pasidaryti antklodę, kurią galite paprasčiausiai įdėti į antklodės užvalkalą. Labanakt!

P.S. Ir atminkite, tiesiog pakeisdami savo vartojimą – mes kartu keičiame ir mus supantį pasaulį!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].