Retai, keisdami savo telefono numerį, žmonės mano, kad tai gali turėti įtakos jų gyvenimui, pritraukti sėkmę ir finansinę gerovę. Mes tiksliai pasakysime, kurie telefono numerio skaičiai, pagal prietarais, gali atnešti pinigų jų savininkui.

Skaičius 1

1 – lyderių ir nugalėtojų skaičius, sėkmės ir laimės ženklas, šis skaičius padeda laimėti net žiauriausias kovas.

Jis turi būti verslininkų ir vadovų telefono numeriuose. Skaičiaus 1 buvimas žada pajamas ir padidins jau turimas santaupas.

11, 12 ir 21 – tokie skaičių deriniai padidina sėkmės energiją. Dvejetas, esantis šalia vieneto, gali dvigubai padidinti sėkmę, todėl šie skaičių deriniai tampa dvigubai sėkmingesni.

Skaičius 5

Penketas yra svarbiausias pinigų skaičius. Jis simbolizuoja įsigijimo, materialinės gerovės ir malonumo energiją. Puikiai tinka indėliams ir investicijoms. Produktą, kurio kainų etiketėje yra nurodytas skaičius penki, reikia vartoti nedvejojant.

Tai yra riziką mėgstantis skaičius, šio skaičiaus pagalba dažnai laimima lošimuose ir kazino. Penketukas idealus skaičius įsigyjant dovanų, kurios ateityje duos gerų dividendų.

Su skaičiumi 5  – sutaupyti nepavyks, šis skaičius visą laiką paskatins išlaidauti, o tai suteikia malonumą.

Skaičius 6

6 – pritraukia finansinę energiją, suteikia stabilumo, susijusio su darbu ir apribojimais. Primename, kad pinigai mėgsta rezultatą. Tai nežada netikėto pelno ir prabangaus gyvenimo: ateis tik tai, kas suplanuota.

Su šešetuku nereikės patirti nepritekliaus ir badauti: finansai atsiras reguliariai, bet tik būtiniausiems dalykams. Sumos su šiuo skaičiumi yra skirtos kasdienėms išlaidoms, paskolų išmokėjimui ir drabužių pirkimui.

Šešetas daro išlaidas mažiau skausmingas ir greitai tuos pinigus sugrąžina atgal. Idealiai tinka santaupoms, kurios bus naudingos jų savininkui. Skaičius 66 yra itin sėkmingas derinys, pritraukiantis pinigus ir auksą.

Skaičius 8

8 yra pats palankiausias ir galingiausias skaičius sėkmei pritraukti, pinigų srautų garantas. Gerovės, plėtros, klestėjimo ir sėkmės simbolis.

Aštuoni turi būti bankininkų, biržos darbuotojų ir finansininkų telefono numeriuose. Telefono numeris, kuriame yra bent vienas šis skaičius, turi įtakos pinigų pritraukimui.

Dvigubas ar trigubas aštuntukas taps dar stipresniu finansiniu magnetu, tačiau keturis kartus pakartotas aštuonetas atneš neigiamą energiją ir išgąsdins sėkmę. Žmonės, kurių telefono numeriuose paskutinis skaitmuo yra 8, bus ypač laimingi ir sėkmingi.

Šis skaičius yra labai panašus į begalybės ženklą, kuris iš visatos semiasi teigiamos energijos. Pritraukia pelno ir kapitalo augimo bei finansavimo galimybes iš įvairių šaltinių. Tai taip pat kelia nemažą riziką.

28 ir 82 – šis skaičių derinys padvigubina visas skaičiaus 8 savybes. Bet kurio iš šių skaičių numerio savininko laukia visapusiška sėkmė, laimė ir daug pinigų.

Skaičius 78 yra turto garantas.

Skaičius 9

9 – klestėjimo, išminties ir dauginimosi skaičius. Idealiai tinka tiems, kurie plėtoja savo verslą.

Skaičiaus devynių energija padeda visada būti reikiamose vietose ir pritraukia reikiamą finansinę sėkmę.

Tačiau dažniausiai šis skaičius yra dvasinio, o ne materialinio pasaulio globėjas, nors neigiamo poveikio pinigams neturi. Šis skaičius yra iš tų, kuris užsiima labdara. Tai skatina grąžinti šimtą kartų didesnę energiją.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].