Yra paprasti pratimai, vadinami akių joga. Tai ne tik akių pratimai, lengvinantys akių įtampą. Jie padidina žmogaus energiją ir sustiprina biolauką.

Mūsų pasaulyje yra daugybė neigiamų dalykų ir problemų. Dėl to mūsų energija dažnai susilpnėja. Kiekvienas, dirbantis prie kompiuterio, gali sujungti ir atlikti akių ir kvėpavimo pratimus, kad padidintų savo energiją.

Pirmas pratimas

Atsisėskite, atsipalaiduokite. Šiam pratimui atlikti svarbu teisingas kvėpavimas. Prieš pradedant pratimus, 5–10 kartus giliai įkvėpkite ir iškvėpkite, tiesiog atpalaiduodami pilvą, sąmoningai neiškvėpdami oro įprastai. Tai padės jums nusiraminti, jei esate darbe ar jaučiatės susijaudinę.

Dabar atsisėskite į kuo patogesnę padėtį. Atmerktomis akimis lėtai įkvėpkite ir žiūrėkite iš kuo aukštesnio taško, bet galvos nepakelkite. Kai plaučiai bus visiškai užpildyti oru, užmerkite akis ir lėtai iškvėpkite.

Antrą kartą, lėtai įkvėpdami, žiūrėkite į kairę, taip pat nesukdami galvos į tą pusę. Turite pabandyti pamatyti, kas yra toje pusėje. Iškvėpdami užmerkite akis.

Trečiu įkvėpimu žiūrėkite į dešinę. Dabar įtempkite akis, norėdami pamatyti, kas yra šioje pusėje, nepasukdami galvos. Ketvirtą kartą žiūrėkite žemyn – pagal tą pačią schemą – įkvėpdami oro. Iškvėpdami – užmerkite akis, ir viską kartokite nuo pat pradžių.

Turėtų pakakti dviejų pakartojimų. Ekspertai pažymi, kad toks pratimas padeda atsipalaiduoti ir sustiprinti biolauką.

Antras pratimas

Antras pratimas susijęs su akių pasukimu. Kvėpavimas taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Pratimo metu jis turėtų būti kuo ramesnis.

Įkvėpdami, lėtai sukite akis pagal laikrodžio rodyklę, įvykdydami vieną pilną posūkį. Iškvėpdami, lėtai judėkite priešinga kryptimi. Tada užsimerkite ir maždaug 10 sekundžių įsivaizduokite kažką labai malonaus – tai, į ką jums patinka žiūrėti. Tada vėl pakartokite šią procedūrą.

10 įdomių faktų apie žmones, kurie turi mėlynas akis

Daugelis ekspertų pataria tarp šio pratimo pakartojimų labai greitai mirksėti, bent 5–10 sekundžių. Šis pratimas gali padėti pagerinti dėmesį ir atpalaiduoti akis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].