Stebinantys, bet naudingi burnos skalavimo skysčio panaudojimo būdai namuose

Tai gali nuskambėti šiek tiek keistai, tačiau burnos skalavimo skystis gali būti labai naudingas kasdieniame gyvenime. Ši priemonė gali būti naudojama ne tik pagal paskirtį, bet ir valymui, priežiūrai ir net saugantis nuo kenkėjų!

Burnos skalavimo skystis yra puikus tualeto valiklis. Tiesiog užpilkite nedidelį kiekį skysčio ant tualeto šonų ir leiskite jam keletą minučių pastovėti.

Keli lašai skalavimo skysčio gali padėti nuo vabzdžių įkandimų.

skalavimo

Jei neturite dezodoranto, paprasčiausiai patrinkite šiek tiek skalavimo skysčio ant vatos diskelio ir pavalykite ja pažastis.

Sumaišykite vienodą kiekį skalavimo skysčio ir gyvūnų šampūno, jei norite, kad jūsų augintinis atsikratytų blusų.

skalavimo

Dulkėms ir pirštų atspaudams pašalinti nuo televizoriaus ir kompiuterio ekranų naudokite nedidelį kiekį burnos skalavimo skysčio ir minkštą skudurėlį.

Skalavimo skystis ir popieriniai rankšluosčiai gali padėti pašalinti nemalonius kvapus virtuvėje. Jei norite tai padaryti, turite į šiukšliadėžės dugną įdėti skysčiu suvilgytą popierinį rankšluostį.

skalavimo

Kadangi burnos skalavimo skystis mažina bakterijas jūsų burnoje, jis taip pat gali būti naudojamas ir dantų šepetėlio bakterijoms pašalinti.

Sumaišykite 2 arbatinius šaukštelius burnos skalavimo skysčio su 3,5 litro vandens. Šis mišinys neleis jūsų gėlėms per anksti nuvysti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].