Virtuvė yra viena mėgstamiausių mano vietų visuose namuose. Čia ruošiu maistą, verdu rytinę kavą ir bendrauju su draugais. Maniau, kad gerai pažįstu savo virtuvę, tačiau paaiškėjo, kad daugelį metų netinkamai naudojau vieną daiktą – stalčių po orkaite.

REKLAMA

Galbūt ir jūs, kaip ir aš, čia laikote keptuves, kepimo skardas ir pyrago formas, tačiau pasirodo, kad šio stalčiaus paskirtis visai kitokia!

Nepaisant to, kad tai puiki vieta visiems virtuvės reikmenims laikyti, iš tikrųjų tai yra vadinamasis „šildomasis stalčius“.

REKLAMA

Kai kuriuose su prietaisu pateikiamose dokumentuose netgi nurodoma, kam skirtas „šildomasis stalčius“. Kaip galima jį naudoti? Pagrindinė šios vietos paskirtis – išlaikyti karštą maistą puikios temperatūros, kad jį būtų galima patiekti.

REKLAMA

Kiekvieną patiekalą geriausia valgyti iš karto po paruošimo, tačiau kartais jį reikia pašildyti.

Pakartotinai pašildytas šaltas patiekalas nebėra toks skanus, koks buvo paruoštas iš pradžių, be to, jis praranda savo maistines savybes. Kita vertus, patiekalą įdėjus į specialų stalčių, išjungta orkaitė vis tiek skleis šilumą ir išlaikys aukštą iškepto patiekalo temperatūrą.

REKLAMA

Turite pripažinti, kad tai tikrai išmanus sprendimas, ypač jei ruošiate vakarienę vyrui, kuris iš darbo dažnai grįžta vėlai, arba laukiate svečių, kurie vėluoja. Dabar jau žinote, kam skirta ta vieta po orkaite, todėl išmeskite iš ten senas keptuves ir atlaisvinkite vietą gardžiam kepsniui laikyti!

REKLAMA

Ko negalima laikyti stalčiuje po orkaite?

Atminkite, kad nelaikykite ten degių daiktų, nes tai gali baigtis tragiškai. Gamintojai sako, kad tai stalčius maistui išlaikyti šiltam!!!

REKLAMA

Puikus pasirinkimas! O ką manote jūs apie šį sprendimą?

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].