Ar įmanoma atleisti mylimam žmogui neištikimybę? Kiekvienas į šį klausimą atsako skirtingai, o šeimos psichologų nuomonės taip pat yra gana prieštaringos. Kai kas sako, kad reikia nedelsiant sukrauti partnerio daiktus ir jam parodyti duris, o kiti mano, kad šis išbandymas gali perkelti santykius į naują lygmenį.

REKLAMA

Kaip vertėtų elgtis tokioje situacijoje? Galbūt turėtumėte įsiklausyti į save. Aptarkite situaciją su savo partneriu ir kartu suraskite kompromisą. Taip pat galite nutraukti santykius. Viskas priklauso tik nuo jūsų pačių. Nėra teisingo atsakymo, kuris tiktų visiems. Vis dėlto, astrologai teigia, kad tam tikrų Zodiako ženklų atstovai niekada neatleistų išdavystės.

Keturi Zodiako ženklai, kurie po išdavystės negalės atleisti mylimam žmogui

REKLAMA

Jautis

REKLAMA

Su Jaučiu nelengva ne tik pačiuose santykiuose, bet ir jiems pasibaigus. Protingi vyrai žino, kad šio ženklo atstovę reikia mylėti kaip deivę, arba paprasčiausiai neverta su ja pradėti santykių. Santykiai su Jaučio ženklo atstove visada yra labai aistringi. Jei ją mylėsite ir gerbsite, jūsų santykiai galės tęstis visą gyvenimą.

REKLAMA

Vis dėlto, Jaučio ženklo atstovės akivaizdoje neturėtumėte flirtuoti su jokia kita moterimi. Jei jūsų santykiai pasibaigs, Jaučio ženklo moteris tikrai sugalvos, kaip jums atkeršyti. Įžeisti Jaučio ženklo atstovę yra labai paprasta. Jei Jaučio ženklo moteriai nerodysite dėmesio ir nedovanosite gėlių, netrukus pajusite viso to pasekmes. Jei užsitrauksite Jaučio ženklo atstovės nemalonę, ji gali kaip reikiant apkartinti jūsų gyvenimą.

Žuvys

REKLAMA

Žuvų ženklo atstovai  yra labai švelnūs, mieli ir rūpestingi žmonės. Santykiuose jie pasirengę visiškai atsiduoti savo partneriui. Jie gali daug paaukoti dėl kito žmogaus ir yra visada pasiruošę ieškoti kompromisų. Vis dėlto, šio ženklo atstovai tikrai netoleruos nepagarbos. Jei išdavėte Žuvų pasitikėjimą, dinkite iš akių. Šio ženklo atstovas tikrai nenorės girdėti  jūsų kvailų pasiteisinimų. Jei buvote neištikimas, turite prisiimti atsakomybę ir tiesiog išeikite.

REKLAMA

Žuvys atkeršys buvusiam partneriui  tapdamos laimingos. Šio ženklo atstovė susiras ištikimą vyrą, sukurs su juo nuostabią šeimą.  Ji gyvens tiesiog pavydėtiną gyvenimą, ir tai išdavikui bus pats didžiausias kerštas. Nors buvęs partneris tikrai norės sugrįžti, tačiau jam Žuvų gyvenime nebebus vietos.

Skorpionas

REKLAMA

Skorpionai taip pat nesiruošia atleisti išdavikui. Jei šio ženklo atstovas sužinotų apie neištikimybę, jis pačia grubiausia forma išrėktų viską, ką galvoja apie savo partnerį. Taip pat šio ženklo atstovas primins apie visas praeities klaidas, ir parodys tiesiausią kelią link durų.

REKLAMA

Skorpionas ilgai nekentės. Niekam ne paslaptis, kad šio ženklo atstovai yra labai patrauklūs, todėl jie labai greitai užmegs naujus santykius. Kol Skorpionas palaiko santykius, šio ženklo atstovas yra ištikimas ir lankstus, tačiau sužinojęs apie išdavystę jis nebesidairo atgal.

Vandenis

REKLAMA

Vandeniai yra jautrios prigimties asmenybės. Jei neatsiliepsite į skambutį, viskas gali susiklostyti taip, kad teks kviesti greitąją pagalbą. Po partnerio išdavystės Vandeniams reikia laiko atsigauti ir sukurti save iš naujo. Šio ženklo atstovas išdavystę išgyvena labai skausmingai. Jis gali valandų valandas leisti tarp keturių sienų ir tiesiog verkti.

Kai tik skausmas sušvelnėja ir tampa lengvesnis, Vandenis pradeda naują gyvenimą. Gali atrodyti, kad partnerio išdavystė išėjo į naudą.  Moterys vėl pradeda grimuotis, gražiai rengtis, prisimena savo pomėgius ir senus draugus, o svarbiausia yra tai, kad jos vėl priima kvietimus į pasimatymus. Savo buvusį partnerį Vandenio ženklo atstovė gali visiškai pamiršti.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].