Šiandien daugelis merginų kenčia  dėl tamsių plaukelių ant rankų. Visuomenė apsėsta tuo, kad moterų kūnas turi būti visiškai lygus, be jokių nepageidaujamų plaukelių.

Dauguma merginų nerimauja, kai ant rankų auga tamsūs ir stori plaukeliai. Jos bijo, kad tai gali išgąsdinti jų partnerį. Kaip tvarkytis su šia problema?

Šiuolaikiniai kovos su plaukeliais metodai

Šiuolaikiniame pasaulyje yra daug būdų pašalinti nepageidaujamus plaukelius nuo kūno. Pagrindiniai:

Skutimasis

Įprasta ir neskausminga procedūra. Verta prisiminti, jog plaukeliai greit atauga naudojant šią šalinimo priemonę.

Vaško juostelės.

Gana paprastos ir visiems lengvai prieinamos procedūros, kurias galima atlikti namuose. Tinkamai darant, ji nesukelia odos dirginimo.

Plaukų šalinimas lazeriu.

Ši procedūra atliekama tik specialisto pagalba, tačiau ji leidžia ilgam atsikratyti nepageidaujamų plaukelių, o kai kuriais atvejais – amžinai.

Epiliatoriaus.

Šis metodas taip pat leis jums ilgą laiką atsikratyti  plaukelių, tačiau ir jis turi savo minusų. Šis metodas tinka tamsiems plaukams, tačiau yra gana skausmingas.

Taip pat reikėtų pažymėti, kad lazerio ir fotoepiliatoriaus procedūros užima daug laiko ir joms reikia kelių pakartojimų.

Ar verta šalinti rankų plaukelius?

Augantys plaukeliai ant rankų yra visiškai natūralus reiškinys. Bet jei jie kenkia jūsų pasitikėjimui savimi, jų pašalinimas gali išspręsti šią problemą.

Staigus plaukuotumo padidėjimas ant rankų gali rodyti hormoninius sutrikimus organizme. Tokiu atveju patariame pasikonsultuoti su gydytoju.

Šaltinis

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].