Mano kaimynas pasinaudojo šia puikia idėja atnaujindamas sienas. Tai darau dabar ir aš

Šluostė – tai dalykas, kuris mūsų namuose vis dažniau pakeičia kitas valymo priemones. Nenuostabu, kad mes tampame vis kūrybiškesni naudodami ją. Šiandien parodysime, kaip tokia šluostė gali būti naudinga atnaujinant namus, ypač ruošiant sienas prieš dažymą.

REKLAMA

Šluostė yra puikus valymo įrankis namų savininkams su visų tipų kietomis grindimis. Bet ar žinojote, kad ji taip pat puikiai tinka valant sienas, grindjuostes ir kitas sunkiai pasiekiamas vietas patalpose? Tačiau verta pridurti, kad tokia šluostė puikiai tinka ir tada, kai reikia paruošti sieną dažymui.

REKLAMA

Universali valymo priemonė – šluostė

Norėdami šluostę naudoti sienų valymui, pritvirtinkite sausą šluostę prie stačiakampio šluotos antgalio ir braukite palei sieną, kad surinktumėte visas dulkes, voratinklius, nešvarumus ir kt. Tada valykite šia šluoste langus ir duris, kad surinktumėte visas dulkes, kurios ten yra susikaupusios. Jos linkusios kauptis šiose vietose. Dėl prailgintos šluostės rankenos aukštus paviršius pasiekti bus paprasta ir saugu – nereikės lipti ant taburetės ar kopėčių.

Baigę valyti, tiesiog išmeskite vienkartinę šluostę į šiukšliadėžę. Jei yra šviesių ar vidutinių dėmių, šluostę patartina naudoti šlapią. Jei susiduriate su labai sunkiai įveikiamomis dėmėmis, jums, deja, gali tekti jas kruopščiai nuvalyti, naudojant tinkamą ploviklį ir mikropluošto šluostę.

REKLAMA

Kodėl verta valyti sienas prieš dažant?

Sienų paruošimas prieš dažymą bus labai naudingas. Atlikę šią procedūrą, užtikrinsite profesionaliai atrodančią apdailą. Priešingu atveju jūsų darbas baigsis taip, kad iš tolo atrodys kaip darbas žmogaus, kuris nežinojo, ką daro. Todėl labai svarbu tinkamai nuvalyti sieną prieš dažymą.

Jei praleisite šį etapą, gali būti neįmanoma to kompensuoti net labai kruopščiai dažant sieną. Dirbsite su medžiaga, kuri labai apsunkins, o ne palengvins jūsų darbą. Visi savo amatą išmanantys profesionalai sienas dažyti pradeda nuo valymo. Šis patarimas neatsirado iš niekur ir būtų gerai, jei juo tikrai pasinaudotumėte.

REKLAMA

Prieš dažydami sienas turėtumėte jas nuvalyti, kad įsitikintumėte, jog nuo jų pašalinti nešvarumai, riebalai, dulkės ir visa kita. Tada gruntas daug geriau prilimpa prie sienos. Geriau dažyti ant švarių sienų, nes priešingu atveju per naujus dažus gali matytis senos dėmės.

sienas

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].