Laikui bėgant, dėl ​​kieto vandens, maišytuvai praranda buvusį blizgesį. Tačiau yra paprasta grąžinti maišytuvui jo ankstesnę išvaizdą – ir greičiausiai viską, ko tam reikia, jau turite namuose!

Naudokite seną dantų šepetėlį ir įprastą dantų pastą, kad išvalytumėte visas maišytuvo puses. Palikite 5 minutes, tada šepetėliu dar kartą nuvalykite visą maišytuvą. Tada viską nuplaukite vandeniu. Toliau reikia užlašinti vos kelis lašus augalinio aliejaus. Nustebsite rezultatu – ir jis bus ne ką prastesnis nei po specialių produktų iš parduotuvės naudojimo! Maišytuvas vėl spindės taip, kaip ir pirmosiomis dienomis po pirkimo.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].