Kaip valgomosiomis lazdelėmis pašalinti plaukus iš kanalizacijos?

Kiekviena namų šeimininkė žino, kad vonios kambario valymas neteikia didelio malonumo. O kur dar po plovimo į vonios kanalizacijos vamzdį patekę ir jį užkimšę plaukai! Kai tik pagalvoji, kad juos reikės iš ten ištraukti, tuoj nuotaika sugenda. Bet yra būdas, kaip tai atlikti gana lengvai ir nesusitepant rankų.

Tikrai bet kuri šeimininkė prisimins bent vieną atvejį, kai vanduo iš vonios ėmė tekėti vis lėčiau. Ir kalti buvo plaukai. Būtent jie užkemša kanalizaciją. O palaipsniui virsta juoda, gleivėta mase.

Pasibjaurėjimo jausmas niekam nesvetimas, tačiau vis tiek reikia ištraukti plaukus. Išradingos namų šeimininkės sugalvojo nuostabų būdą, kuris padės susitvarkyti su plaukais taip, kad jūsų rankos išliktų švarios.

Reikės medinės valgomosios lazdelės ir peiliuko. Juo padarykite keletą įpjovų lazdelėje ir atlenkite jas į šonus. Tai viskas.

Dabar belieka įkišti lazdelę į kanalizaciją ir šiek tiek pamaišyti. Ištraukite ir pamatysite visą krūvą plaukų. Kanalizacija išvalyta! Jei plaukų per daug, ant antrosios lazdelės padarykite tokias pat įpjovas ir pakartokite procedūrą.

Sėkmės!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].