Po žmogaus mirties lieka jo siela, kuri turi gyventi savo pasaulyje, bet retkarčiais aplanko ir savo artimuosius Žemėje.

Tačiau būna ir taip, kad sielos lieka su savo artimaisiais ir negali iškeliauti į kitą pasaulį. Tai atsitinka itin retai, tačiau net jei ilgitės mirusiojo, neturėtumėte laikyti jo sielos savo pasaulyje, nes jis turi savo tikslą kitame pasaulyje.

Spalio mėnesį 5 Zodiako ženklai bus apsaugoti nuo nesėkmių

Beldimasis į langą

Mirusieji negali tiesiogiai bendrauti su paprastu žmogumi, tačiau jie gali bandyti susisiekti daiktų pagalba. Vienas iš tokių yra langas. Senovėje langas buvo prilyginamas veidrodžiui, nes naktį jis gali atspindėti tai, kas vyksta namuose.

Veidrodžiai buvo laikomi portalu tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių, o po saulėlydžio langas virsdavo stebuklingu objektu. Jei naktį girdite nesuprantamus beldimus į langą, mirusysis nori su jumis susisiekti.

Nestabili elektra

Mirusieji taip pat gali perduoti savo energiją elektra. Jie per buto šviesos lemputes siunčia signalus artimiems žmonėms ir giminėms. Jei staiga pradės mirksėti šviesa, su kuria namuose nėra problemų, greičiausiai jie nori su jumis susisiekti.

Tai taikoma ir buitiniams prietaisams. Jei jie patys įsijungia ir išsijungia, jūsų namuose gali klaidžioti siela, kuri neišėjo į kitą pasaulį.

Keistas gyvūnų elgesys

Manoma, kad katės gali būti pomirtinio gyvenimo vedliai. Jie visada buvo vadinami mistiniais gyvūnais, nes gali pamatyti tai, ko negali įžvelgti žmogus. Keistas katės elgesys gali rodyti mirusio žmogaus buvimą šalia.

Zodiako ženklai, prieš kuriuos atsiveria bet kokios durys

Jei ji gulėjo ir staiga nuėjo tam tikra kryptimi arba ilgai žiūri į vieną tašką, tai reiškia, kad augintinis jaučia svetimų žmonių sielų buvimą. Šunys taip pat gali nujausti mirusiųjų sielas, tačiau daug rečiau nei katės. Jie tai signalizuoja lodami ir žiūrėdami į tuštumą vizgindami uodegą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].