Visi norime sulaukti didesnės finansinės sėkmės. Nebūtina pirkti brangių talismanų ar užsisakyti neįprastų mineralų. Pinigų amuletą galite pasigaminti patys iš turimų priemonių.

Geriausias būdas pritraukti pinigus ir sėkmę į savo gyvenimą – savo biologinį lauką suderinti su turtu. Tai padaryti jums padės specialūs patarimai ir praktiniai veiksmai. Atminkite, kad nesvarbu, koks stiprus būtų jūsų talismanas, pirmiausia visada turėtumėte nusiteikti sėkmei patys!

investuoja

Monetų talismanas

Geriausias pinigų talismanas yra patys pinigai. Jei turite jums svarbią monetą, visada galite ją paversti laimės talismanu. Galite naudoti užsienio valiutos monetą, o jei jos neturite, pasiimkite bet kurią iš savo piniginės.

Tada paimkite raudoną audeklą (raudona spalva pritraukia finansinę sėkmę), įvyniokite į jį monetą ir susiūkite. Tai bus stiprus talismanas, pritraukiantis pinigus. Namuose jį geriau padėti tamsioje vietoje, kur niekas negalės pasiekti šio talismano. Eidami į darbą ar apsipirkti, įsidėkite monetą į kišenę ar rankinę. Niekam, išskyrus artimiausius žmones, apie tai neužsiminkite ir niekam neleiskite jo liesti.

Nedidelis naudingas patarimas: vietoj monetos galite naudoti banknotą. Poveikis bus toks pat.

Žaidimo kauliukai

Kauliukai ar žaidimų akmenukai – yra daugybė skirtingų jų pavadinimų. Jų būna įvairių rūšių, bet tai visai nesvarbu. Svarbu tai, kad šie daiktai yra sėkmės magnetas! Jie simbolizuoja galimybę ir sėkmę. Tai nėra tiesiogiai susiję su pinigais. Tačiau sėkmė finansų srityje atlieka didžiulį ir gana svarbų vaidmenį.

Norint pasigaminti stiprų sėkmės talismaną iš kauliukų, svarbu juos įkrauti tinkama energija. Čia jums padės mėnulio galia. Svarbu sulaukti Mėnulio pilnaties. Paimkite stiklinę, įpilkite į ją gryno natūralaus vandens, tada įdėkite kauliukus. Po to per naktį palikite stiklinę ant palangės. Ryte sukalbėkite paprastą užkalbėjimą: „Dėl pinigų, dėl sėkmės. Daugiau veltui neleisiu savo pinigų”.

Kauliukai turi būti suporuoti. Juos galite įsidėti į kišenę, laikykite ant darbo stalo arba išgręžkite skylutes ir suverkite iš jų apyrankę. Žodžiu, su šiuo talismanu galima eksperimentuoti ir nesukti galvos, ar kas nors jį pamatys, ar ne. Vienintelė problema ta, kad jį reikia periodiškai įkrauti, kartojant procedūrą per pilnatį su vandeniu.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].