Miegamasis yra svarbiausia vieta visuose namuose. Juk ten dažniausiai praleidžiame didžiąją laiko dalį. Astrologai papasakojo, kaip svarbu kiekvienam Zodiako ženklui įsirengti miegamąjį taip, kad taptumėte laimingesni.

REKLAMA

Viena iš sveiko ir ramaus miego taisyklių – tinkama miegamojo aplinka. Pasistenkite vadovautis paprastomis ekspertų rekomendacijomis ir sukurkite tobulą interjerą švenčiausioje namų vietoje.

REKLAMA

Avinas

Avinai yra stiprūs, energingi ir ryžtingi žmonės. Jų miegamasis neturėtų būti tiesioginis jų charakterio atspindys, o galimybė nusiraminti ir atsipalaiduoti. Pageidautini tokie atspalviai kaip turkio, mėlyna ir pilka. Apšvietimas turėtų būti prislopintas ir ramus.

REKLAMA

Jautis

Jaučiai – tai žmonės, kuriems labai rūpi detalės, ypač namuose. Svarbu, kad miegamasis būtų kuo jaukesnis. Astrologai jokiu būdu nepataria Jaučiams taupyti pinigų gerai lovai ir remontui miegamajame. Ši šventa erdvė visada turi būti švari ir tvarkinga. Visi daiktai turi būti funkcionalūs. Nereikia užgriozdinti miegamojo nereikalingais daiktais.

REKLAMA

viešbutis

Dvyniai

REKLAMA

Dvyniams patiks naujovės, todėl jie turėtų periodiškai pertvarkyti miegamąjį. Svarbu nepamiršti, kad lova neturi stovėti priešais veidrodį, o kojos miegant turi būti atsuktos link išėjimo. Dvyniai taip pat turėtų palikti daug erdvės kambaryje, kuriame miega. Priešingu atveju jiems bus sudėtingiau užmigti.

Vėžys

REKLAMA

Vėžio ženklo žmonėms dažnai svyruoja nuotaikos, todėl balta arba pilka spalva turėtų būti dominuojanti. Be to, šiuos žmones galima drąsiai vadinti sentimentaliais. Jiems patinka jų šeima, todėl miegamąjį gali puošti antrosios pusės ar vaikų nuotraukos.

Liūtas

REKLAMA

Svarbu, kad Liūtai miegamąjį įrengtų su tam tikru akcentu. Astrologai pataria jiems įdėti savo širdį ir sielą, kad sukurtų jaukią, deramą ir tinkamą atmosferą. Puikus pasirinkimas būtų firminis dizainas su netradiciniais elementais. Bet kokiu atveju, Liūto miegamasis neturėtų būti per daug įmantrus.

Mergelė

REKLAMA

Mergelės miegamajame renkasi minimalistinį stilių. Aplink neturėtų būti nieko nereikalingo. Svarbiausia, kad kambarys būtų tvarkingas ir jame nebūtų išmėtyta nereikalingų daiktų. Visus nereikalingus daiktus iš miegamojo reikėtų išnešti į kitus kambarius. Be to, miegamajame negalima valgyti.

Svarstyklės

REKLAMA

Svarstyklės – lygybės žmonės. Miegamajame ant sienos galima išpiešti Yin ir Yang ženklą. Galima naudoti baldus iš natūralių medžiagų. Svarbu naudoti kuo mažiau plastiko, nes jis yra negyvas ir neturi teigiamos energijos. Puikus sprendimas – medžio ir metalo dermė.

Skorpionas

REKLAMA

Skorpionai nėra išrankūs miegamojo apdailai. Astrologai pirmiausia pataria viską organizuoti kuo intuityviau. Šio Zodiako ženklo atstovai turi gerai išvystytą šeštąjį pojūtį, kuriuo reikėtų pasinaudoti kuriant tinkamą aplinką ne tik miegamajame, bet ir bet kuriame kitame kambaryje.

Šaulys

REKLAMA

Šaulius traukia pasaulio pažinimas, todėl miegamajame galima kabinti gamtos nuotraukas, taip pat nuotraukas iš kelionių. Savo nuožiūra Šauliai gali naudoti bet kokias spalvas. Svarbu sukurti įkvepiantį interjerą.

Ožiaragis

REKLAMA

Ožiaragio ženklo atstovams miegamajame reikia šilto interjero, kuriame būtų medienos, taip pat vyrautų šilti rudi tonai. Šie žmonės per dieną išeikvoja daug energijos, todėl jiems reikėtų sukurti kuo jaukesnę aplinką, kad galėtų kuo greičiau užmigti.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniams patinka didžiąją laiko dalį praleisti miegamajame, o ne tik miegoti. Todėl astrologai rekomenduoja šiame kambaryje be baimės įrengti įvairius patogumus, pavyzdžiui, televizorių ir kompiuterio stalą. Taip pat galite pasirūpinti ryškiu apšvietimu, nes Vandeniai nepakenčia tamsos. Tai varo juos į neviltį.

REKLAMA

Žuvys

Žuvys mėgsta miegamąjį padaryti kuo gražesnį. Svarbu, kad šiame kambaryje būtų kažkas, kas jas įkvepia, todėl čia galite patalpinti įvairių nuotraukų, asmeninio darbo rezultatus. Žinoma, tinkamam interjerui sukurti geriausiai tiks mėlyna, žydra, turkio ir violetinė spalvos.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.