Tikriausiai kiekvienam iš mūsų yra tekę išskalbti megztinį ar kelnes su popierine nosinaite drabužio kišenėje. Kaip pašalinti jos likučius nuo skalbinių?

REKLAMA

Paskubomis skalbiate ir, atidarę skalbimo mašiną, ištraukiate drabužius, kurie padengti mažais baltais pūkeliais? Tai yra nosinaitės likučiai, kurią pamiršote išimti iš kišenės. Tada iškyla problema… Kaip atsikratyti šių mažyčių nosinės dalelių? Na, tam yra keli praktiški patarimai.

Kaip pašalinti popierinės nosinaitės likučius nuo drabužių?

REKLAMA

Volelis drabužiams valyti

Pirmiausia paimkite drabužių valymo ritinėlį. Ant jo esanti lipni juosta lengvai surinks visus pūkelius. Jei neturite drabužių volelio, naudokite paprastą lipnią juostą. Apvyniokite ją aplink ranką ir sugaukite visus servetėlės likučius.

REKLAMA

Džiovyklė

REKLAMA

Daug pastangų nereikalaujantis patarimas – džiovyklė. Dėl džiovyklės skleidžiamos šilumos pūkai sutvirtėja ir nukrenta nuo drabužių. Galiausiai iš įrenginio turėsite juos surinkti rankomis.

Nailoninės pėdkelnės

REKLAMA

Pirmiausia jas perkirpkite ir užmaukite ant rankos. Tada pabandykite surinkti visus baltus servetėlės gabalėlius.

Mikropluošto šluostė

REKLAMA

Šiek tiek ją sudrėkinkite ir tada nuvalykite palaidines ar kelnes. Su šia šluoste lengvai surinksite visus smulkius pūkelius.

Kilimų mušiklis

REKLAMA

Daugelis žmonių savo rūsiuose ar garažuose vis dar turi senamadišką kilimų mušiklį. Dabar pats metas jį panaudoti! Pirmiausia pakabinkite drabužius ant skalbinių virvės ir gerai prisekite segtukais. Tada paimkite į rankas kilimų mušiklį ir stipriai juo daužykite drabužius.

REKLAMA

Drabužių šepetys

Tai geras pasirinkimas drabužiams, pagamintiems iš tvirtų medžiagų. Nenaudokite tokių šepečių švelniems audiniams valyti.

REKLAMA

Skutimosi peiliukas

Šiuo atveju turite būti labai atsargūs, kad nepažeistumėte audinių. Tačiau skustuvas puikiai tiks megztiniams nuvalyti. Taip pat galėsite pašalinti burbuliukus.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.