Prieš kelerius metus šešiametė Cara žaidė netoli savo šeimos namų Londonderyje, Šiaurės Airijoje, ir išgirdo keistą triukšmą. Smalsi mergaitė apsidairė, ieškodama triukšmo šaltinio.

REKLAMA

Po kelių minučių Cara suprato, kad triukšmas sklinda iš medinių padėklų krūvos. Tada ji nusprendė juos pakelti, kad pamatytų, kas yra apačioje. Mergaitė perstumdė akmenis ir nustūmė padėklus į šalį, kol galiausiai pamatė ypač liūdną vaizdą. Po medienos krūva buvo nedidelė duobė, kurioje gulėjo šuo.

REKLAMA

Cara nubėgo namo pakviesti tėvą, kad jis galėtų jai padėti. Tada iš tėvo Cara sužinojo baisią tiesą: tai nebuvo nelaimingas atsitikimas, šuo neįkrito į duobę. Jis buvo ten išmestas ir paliktas tikrai mirčiai.

Tėvas ištraukė šunį iš duobės ir suprato, kad tai iš tikrųjų labai išsekusi ir akla kalytė!

REKLAMA

Cara nusprendė šunį pavadinti Bella ir įkurdino savo namuose, kad jis galėtų atsigauti. Kitą dieną jie susisiekė su Rainbow Rehoming Center, kad surastų tinkamą šeimą Bellai.

REKLAMA

Po to savanoriai nuvedė šunį pas veterinarą, kad sužinotų apie jį daugiau. Veterinaro nuomone, kalytė buvo naudojama reprodukcijai ir kai nebegalėjo išnešioti kūdikių, buvo palikta šioje duobėje. Be to, kalytė didžiąją gyvenimo dalį praleido pririšta prie grandinės.

Po kurio laiko organizacija surado Bellai šeimą, kur ji buvo labai laiminga ir pagaliau galėjo gyventi laisvėje.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].