Tinkamai parinktas liemenėlės dydis – labai svarbus dalykas. Tuomet apatinis trikotažas nekelia nepatogumo ir tinkamai atlieka savo funkciją. Kaip išsirinkti liemenėlę? Pasirodo, tai nėra taip sunku.

REKLAMA

Netinkami apatiniai yra didelė problema. Pasirodo, dažniausiai perkame liemenėles su per dideliais kaušeliais ir per maža apimtimi per krūtinę. Be to, pamirštame, kad liemenėles reikia reguliariai keisti, o išsitampiusios petnešėlės yra aiškus ženklas, kad liemenėlė pridarys daugiau žalos nei naudos.

REKLAMA

Septyni įspėjamieji ženklai, kad dėvite netinkamo dydžio liemenėlę

1. Nuo kūno atsikišęs arba į klostes susisukęs kaušelis reiškia, kad jis yra per didelis.

2. Liemenėlės užsegimas paskutiniu kabliuku reiškia, kad ji jau pasitampiusi ir verta investuoti į naują. Renkantis liemenėlę, visada ją užsekite pirmu kabliuku, o ne paskutiniu, kad būtų kaip ją mažinti, kai išsitampys.

REKLAMA

3. Atsisegantys kabliukai rodo, kad pasirinkote per didelės apimties liemenėlę. Ji taip pat gali būti nusidėvėjusi, išsitampiusi ir ją reikia greitai pakeisti.

4. Jei abu kaušelius jungianti dalis kyšo ant kūno, būtinai įsigykite liemenėlę su didesniais kaušeliais. Per maži kaušeliai taip pat per daug suspaudžia ir suartina krūtis.

REKLAMA

5. Raudonos dėmės ant kūno nuėmus liemenėlę rodo, kad jos apimtis per maža. Būtinai nusipirkite naują liemenėlę. Nešioti per ankštus apatinius nėra nė sveika, nė malonu.

REKLAMA

6. Jei kaušeliai nuolat kyla aukštyn, tai ženklas, kad pasirinkote per didelės apimties liemenėlę. Kaušeliai negali judėti. Jei taip nutinka, jie netinkamai palaiko krūtis.

7. Kita vertus, voleliai, kuriuos matote aplink pažastis yra ženklas, kad tiesiog nusipirkote liemenėlę su per mažais kaušeliais. Būtinai pakeiskite.

REKLAMA

Kaip tinkamai priderinti liemenėlę? Jei dėl to kyla problemų, verta pasinaudoti konsultacija kokybiškų apatinių parduotuvėje. Čia specialistai gali padėti išmatuoti ir išsirinkti jums tinkamo modelio apatinį trikotažą.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].