Kelnės, kažkada laikytos išskirtinai tik vyrišku drabužiu, jau seniai įsitvirtino moterų spintoje, daugiausia dėl savo universalumo ir patogumo. Perkant kelnes derėtų pasikliauti ne tik mados prekės ženklu ar tendencijomis, bet ir atkreipti dėmesį į savo figūrą.

REKLAMA

Jei pasirinksite tinkamas kelnes, jos visiškai neatims iš jūsų moteriškumo, o atvirkščiai – sėkmingai pabrėš jūsų privalumus ir užmaskuos trūkumus.

Kaip išsirinkti tobulą kelnių modelį?

REKLAMA

Yra 5 pagrindiniai moterų figūrų tipai: smėlio laikrodis, obuolys, kriaušė, apverstas trikampis ir stačiakampis. Kiekvienai iš jų paruošėme pagrindines kelnių pasirinkimo taisykles.

1. Kriaušė

kelnes

REKLAMA

Šiam tipui būdingas ryškus juosmuo, dideli klubai ir gana siauri pečiai. Pagrindinė kelnių užduotis šiuo atveju yra nukreipti dėmesį nuo apatinės kūno dalies. Kriaušės figūros moterims tinka klasikiniai tiesūs modeliai, taip pat platėjančios kelnės. Patariame teikti pirmenybę vidutinio aukščio kelnėms, kurios priglus prie juosmens ir klubų.

Atminkite, kad viršutinė dalis turi baigtis žemiau arba virš plačiausios klubų vietos. Liemenį paryškinti padės plonas dirželis ar siaurėjantis švarkelis.

REKLAMA

2. Smėlio laikrodis

Šiais laikais tokio tipo figūros laikomos patraukliausiomis, nes iškilios krūtys ir klubai kartu su plonu liemeniu atrodo itin viliojančiai. Apribojimų smėlio laikrodžiui praktiškai nėra. Šio tipo figūrų savininkės gali sau leisti įvairiausius stilius: nuo klasikinio iki ekstravagantiško.

REKLAMA

Tuo pačiu nepamirškite atsižvelgti į savo individualius parametrus ir kūno ypatybes. Jei esate žemo ūgio, rinkitės modelius, kurie vizualiai pailgins kojas – pavyzdžiui, kelnės su aukštu liemeniu arba vertikaliomis juostelėmis.

3. Obuolys

kelnes

REKLAMA

Šiam tipui būdingas masyvus viršus: neryškus juosmuo, iškili krūtinė. Tuo pačiu metu jis turi neginčijamą pranašumą – lieknas kojas. Šiuo atveju pagrindinė kelnių užduotis – užmaskuoti pilvuką ir vizualiai pailginti siluetą.

Moterims, turinčioms obuolio figūros tipą, puikiai tiks klasikiniai tiesūs modeliai. Be to, patariame atidžiau pažvelgti į šiek tiek sutrumpintą ilgį, kurį geriau papildyti aukštakulniais. Kelnės su tamsiomis juostelėmis ir rodyklėmis padarys figūrą vizualiai lieknesnę, o kelnės su elastiniu dirželiu arba šoniniu užtrauktuku padės paslėpti išsikišusį pilvuką. Pagrindinis tabu obuolio figūrai – žemas liemuo, kuris tik pabrėš trūkumus.

REKLAMA

4. Apverstas trikampis

Šio tipo figūra yra priešinga kriaušei ir išsiskiria plačiais pečiais bei siaurais klubais. Šiuo atveju mūsų užduotis – vizualiai padidinti apatinės kūno dalies apimtį.

REKLAMA

Kelnės su žemu juosmeniu padės prailginti klubų liniją. Be to, tokio tipo figūros savininkėms tiks platėjančios kelnės, kurios sukurs abiejų kūno dalių balansą. Tačiau griežtų ir siaurėjančių modelių bei tamsių spalvų, geriau atsisakyti – tai dar labiau sumažins jūsų apatinę kūno dalį.

5. Stačiakampis

kelnes

REKLAMA

Šiam tipui būdingas lieknas juosmuo ir beveik vienodas pečių ir klubų plotis. Dažnai jo savininkės yra aukštos ir turi ilgas kojas. Geras sprendimas stačiakampio figūros moterims pasirinkti kelnių modelius, pagamintus iš medžiagų, kurios vizualiai padidina apimtį (pavyzdžiui, aksomo).

Atidžiau pažvelkite į prigludusias kelnes, jas sėkmingai papildys dirželis ir kiti aksesuarai juosmens srityje. Kojų lieknumą sėkmingai pabrėš sutrumpintos kelnės. Rekomenduojame atsisakyti vyriško stiliaus.

REKLAMA

Apsvarstykite šiuos patarimus pirkdami naujas kelnes. Su jais nesunkiai išsirinksite modelį, kuris nukreips dėmesį nuo figūros netobulumų ir geriausiai išryškins jos privalumus!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].