Kaip citrinos rūgštis gali išvalyti skalbimo mašiną? Sužinokite

Daugelis namų šeimininkių naudoja actą kovai su kalkių nuosėdomis ir nemaloniais kvapais skalbimo mašinoje. Bet ar žinojote, kad citrinos rūgštis šiuo klausimu yra daug efektyvesnė? Pasidalinsime tuo, ką sužinojome iš profesionalių meistrų. Štai keletas gudrybių, kaip tinkamai išvalyti skalbimo mašiną su citrinos rūgštimi.

citrinos rūgštis

Kaip valyti skalbimo mašiną su citrinos rūgštimi

Per pastaruosius kelerius metus aš pastebėjau savo skalbimo mašinos veikimo problemas. Apie tai bylojo nevisiškai išplauti drabužiai, nemalonus kvapas ir kiti požymiai. Nusprendžiau tai išsiaiškinti, todėl paskambinau specialistui, kad jis atvyktų apžiūrėti. Paaiškėjo, kad kaltos kalkės. Ši žinia mane šokiravo, nes reguliariai valydavau savo įrangą. Tada jis man patarė išvalyti skalbimo mašiną su citrinos rūgštimi. Keista, bet pasinaudojus šiuo patarimu, mano skalbimo mašina jau metus veikia be jokių problemų! Norėdami atsikratyti nešvarumų ir prailginti skalbyklės tarnavimo laiką, turite laiku atkreipti dėmesį į kelių jos detalių būklę.

Greitas būgno ir šildytuvo valymas

Tai lengviausias valymo būdas, kokį tik galite įsivaizduoti. Jums tiesiog reikia įpilti 100-200g citrinos rūgšties į dozatorių ir įjungti skalbimą 60 laipsnių temperatūroje. Toks valymas yra gana efektyvus, nes produktas keliauja tokiu pačiu keliu, kaip ir vanduo su skalbimo milteliais, prasiskverbia į visas vietas, kur gali būti nuosėdų. Toks valymas turėtų būti atliekamas ne dažniau kaip kas 2 mėnesius. Per didelis citrinos rūgšties naudojimas gali sugadinti metalines dalis.

citrinos rūgštis

Skalbimo mašinos stalčiaus valymas

Pagrindinės tokio elemento, kaip stalčius, problemos gali būti pelėsio ir užsikimšimų atsiradimas. Šią dalį valyti citrinos rūgštimi taip pat lengva. Išimkite stalčiuką, užpilkite šiek tiek citrinos rūgšties ir nuvalykite drėgna kempine ar šepečiu. Po procedūros būtinai nuplaukite stalčiuką tekančiu vandeniu. Jei ant rankų yra įbrėžimų, valydami geriau mūvėkite pirštines.

Guminė durų tarpinė

Guminė tarpinė prie durelių laikoma viena nešvariausių skalbimo mašinos vietų. Ten nuolat kaupiasi mažos šiukšlės iš kišenių, siūlai ir pan. Po skalbimo ten gali užsilikti vanduo, todėl kyla pelėsio pavojus. Norėdami išvalyti šią gumą su citrinos rūgštimi, turite paruošti tirpalą. Tai labai paprasta – jums reikia ištirpinti tik 1 šaukštą citrinos rūgšties 0,5 l vandens. Kempine ar servetėle kruopščiai nuvalykite visas gumines dalis.

citrinos rūgštis

Citrinos rūgštis yra puiki priemonė skalbimo mašinai valyti. Tinkamas naudojimas ne tik garantuos puikiai išplautus drabužius ir gaivų kvapą, bet ir prailgins jūsų prietaiso tarnavimo laiką.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].