Atšipo tarka? Išmokite ją pagaląsti namuose

Kiekviena šeimininkė sutiks, kad virtuvėje tarka yra nepakeičiamas dalykas. Aukštos kokybės prietaisas tarnauja ilgą laiką, padeda paruošti kulinarinius šedevrus. Tačiau net ir geriausia tarka ilgainiui praranda aštrumą. Neįprasta gudrybė padės išspręsti šią problemą.

tarka

Ką daryti, jei atšipo tarka?

Be abejo, atšipusi virtuvinė tarka turi įtakos maisto gaminimo kokybei. Juk vietoje to, kad maistą sutarkuotumėte, jį tiesiog sutrinate į neaiškią masę. Neskubėkite išmesti funkcijos neatliekančio prietaiso. Žinoma, galite įsigyti naują tarką, bet kam švaistyti pinigus. Kai tik pastebėsite, kad tarka jau neatlieka savo darbo, panaudokite paprastą galandinimo būdą. Tam jums reikės tik keraminių indų. Pavyzdžiui, paprastas puodelis susidoros su šia užduotimi ne blogiau nei specialūs galąstuvai.

Kaip pagaląsti tarką su keraminiu puodeliu?

Norėdami grąžinti tarkai aštrumą, turite atlikti tik kelis paprastus veiksmus. Visų pirma, pasirinkite puodelį, kuris tinka šiai procedūrai. Jis turėtų būti pagamintas iš stiprios keramikos su storomis sienelėmis. Geriausia tai daryti su apatine dalimi. Puodelio dugną reikia sudrėkinti vandeniu.

Puodelio apačia trinkite į tarką. Tai reikia kartoti 5-7 minutes. Rezultatas jus nustebins ir aštrumas grįš. Tarka taps aštri, tarsi ji būtų ką tik nupirkta.

tarka

Kiti būdai, kaip pagaląsti tarką

Be metodo su keraminiu puodeliu, mes jums pasakysime, kas dar padės atkurti tarkos aštrumą. Šiam tikslui taip pat galite naudoti kitus metodus:

Folija. Norėdami pagaląsti tarką, iš įprastos folijos suvyniokite rutuliuką. Folijos rutuliuku trinkite, tarsi tarkuodami.

Švitrinis popierius. Jis taip pat atkurs tarkos aštrumą. Pakanka 5-10 minučių trinti juo tarkos paviršių.

tarka

Peilis arba vinis. Viena iš priežasčių, kodėl tarka prarado aštrumą, yra ta, kad peiliukai sulindo į vidų. Norėdami ištaisyti situaciją, naudokite peilį arba didelę vinį. Švelniai atlenkite tarkos dantukus į išorę.

Žinoma, virtuvės tarka yra įrankis, kuris visada turi būti aštrus. Esame tikri, kad tokie paprasti metodai jums padės. Išsirinkite sau patinkantį ir išbandykite tai praktiškai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].