Kai nepavyksta išvalyti puodų, kempinę uždedu ant medinės mentelės

Puodų, ypač apdegusių, plovimas gali užtrukti daug laiko. Laimei, yra paprastų gudrybių, kurios gali labai palengvinti užduotį. Mes parodysime, kaip greitai išvalyti puodus naudojant du virtuvėje esančius daiktus.

REKLAMA

Netgi žmonės, kurie namuose turi indaploves, dažniausiai apdegusius puodus plauna rankomis, kad įsitikintų, jog nebeliko visų nešvarumų. Deja, dažniausiai tai yra ilgas šveitimas. Tiesiog naudokite paprastą triuką, kad pamirštumėte šią problemą!

REKLAMA

Kaip greitai išvalyti puodus?

Kartais tiesiog reikia naudoti kasdienius daiktus kiek kitaip nei įprastai, kad gautumėte tikrai gerus rezultatus. Taip yra su indų kempinėle ir medine mentele. Iš jų galite sukurti įrankį, kuris leis greitai išvalyti bet kokį puodą. Minkštojoje kempinės pusėje padarykite medinės mentelės galiuko ilgio pjūvį. Tada uždėkite ant jos kempinę. Štai ir viskas! Naudokite šį įrankį puodams plauti ir greitai pamatysite, kaip tai palengvins jūsų darbą.

Kodėl verta pasinaudoti šiuo metodu?

Norint atsikratyti nešvarumų, reikia tvirtai prispausti kempinę prie puodo paviršiaus. Naudojant mentelę, ši užduotis tampa daug lengvesnė. Be to, ši laikinoji rankena padeda tiksliau prispausti virtuvės kempinę ant nešvarių dalių ir pašalinti nešvarumus nuo sunkiai pasiekiamų vietų. Šveičiant puodą nebereikia ilgai mirkyti rankų vandenyje.

REKLAMA

Kaip valyti apdegusius puodus?

Dabar žinote, kaip greitai išvalyti puodus. O kokius preparatus reikėtų naudoti? Lengviausias būdas išvalyti pridegusį indą – dar šiltą užpilti vandeniu ir indų plovikliu. Po keliolikos minučių nešvarumai turi lengvai nusiplauti. Jei šis paprastas metodas nepadeda, galite naudoti kitas namuose turimas priemones:

  • Į puodą įpilkite šiek tiek kavos tirščių ir šiek tiek vandens. Tada indą ištrinkite kempine. Kava turi veikti kaip šveitiklis ir nuplauti nešvarumus.
  • Į puodą supilkite actą ir užvirinkite. Po kelių minučių nukelkite puodą nuo viryklės ir mentele pašalinkite apdegimo žymes.
  • Sumaišykite kepimo sodą su trupučiu vandeniu, kad susidarytų tiršta pasta. Užtepkite jos ant pridegusių vietų ir palikite 15 minučių. Praėjus šiam laikui, išplaukite puodą kaip įprasta. Nešvarumai turi lengvai nusivalyti nuo indo paviršiaus.

puodų

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].