Kai grįžau iš atostogų, mano skalbimo mašina smirdėjo. Aš panaudojau 1 triuką ir problemos nebeliko

Blogas skalbimo mašinos kvapas gali įsigerti į jūsų drabužius, tokiu atveju skalbimas neturi jokios prasmės. Nenuvertinkite nemalonaus mašinos kvapo, nes tai praneša apie įrenginio problemą. Sužinokite, iš kur ji atsiranda ir kaip su juo kovoti.

REKLAMA

Daugelis vis dar mano, kad skalbimo mašinos nereikia plauti. Juk būgnas nuolat siurbia vandenį ir ploviklį – taip, tai tiesa, bet jo užkampiuose dažnai kaupiasi nešvarumai, kurie laikui bėgant suteikia nemalonų kvapą. Jei jo nepašalinsite, galite sugadinti mašiną ir išleisti daug pinigų, kad skalbimo mašiną suremontuotų specialistas. Pinigų išleisti nereikės, jei tinkamai prižiūrėsite savo prietaisą.

REKLAMA

Kaip kovoti su blogu skalbimo mašinos kvapu?

Jei norite, kad prietaisas veiktų ilgus metus, būtina reguliariai valyti skalbimo mašinos būgną ir kampelius. Tiesiog retkarčiais atlikite tai ir nepatirsite tokios problemos kaip nemalonus kvapas ant drabužių. Yra keletas priemonių, kurios išspręs problemą. Pirmiausia naudokite virtuvinį actą, kurį tikriausiai turite savo spintelėje. Įpilkite stiklinę acto į skalbimo miltelių arba skysto skalbiklio skyrių, tada paleiskite programą su aukščiausia įmanoma temperatūra. Jei negalite pakęsti šio kvapo, įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus. Po tokios procedūros būgno viduje nebeturi būti blogo kvapo.

Kas dar padės išvalyti skalbimo mašiną?

Jei ką tik baigėsi actas, galite naudoti kitus produktus. Štai keletas jų:

REKLAMA
  • kepimo soda – šiuo atveju darykite viską lygiai taip pat, kaip su actu. Įdėkite sodos į miltelių stalčių ir paleiskite aukštos temperatūros programą;
  • citrinos rūgštis – ištirpinkite pakelį rūgšties 100 ml vandens ir supilkite į miltelių skyrių, tada nustatykite programą, kurios skalbimo temperatūra būtų 60 laipsnių Celsijaus;
  • indaplovės tabletė – čia naudojame stiprią chemiją, kuri puikiai susidoroja su skalbimo mašinos kampeliuose slypinčiomis nuosėdomis. Įmeskite vieną tabletę į būgną ir paleiskite 60 laipsnių temperatūros programą. Tabletė susidoros su blogu kvapu ir pašalins susidariusias kalkių nuosėdas.

skalbimo

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].