Jūsų skalbimo mašina gali džiovinti drabužius. Kiekviena turi šią praktišką funkciją

Kartais nutinka taip, kad prireikia tam tikro drabužio, kurį jau išskalbėte, bet, deja, jis dar nespėjo išdžiūti. Jums gali kilti klausimas, ką daryti, jei (ypač vasarą) nenorite naudoti džiovyklės ar kitų panašių prietaisų. Galbūt jus tai nustebins, tačiau tokiose situacijose įprasta skalbimo mašina, kurią kiekvienas turi savo namuose, gali būti puiki džiovyklė. Sužinokite, kaip išdžiovinti drabužius skalbimo mašinoje.

REKLAMA

Svarstote, kaip išdžiovinti skalbinius lietingomis dienomis, kai oras vis dar drėgnas? Dažnai net vidurvasarį skalbinių išdžiovinti lauke nepavyksta dėl audros, kritulių ar per stipraus vėjo. Tokiose situacijose skalbimo mašina gali tapti jūsų džiovykle!

skalbimo mašina

REKLAMA

Kaip išdžiovinti drabužius skalbimo mašinoje?

Svarstote, kaip išdžiovinti skalbinius skalbimo mašinoje? Jei jums reikia, kad tam tikras drabužis greičiau išdžiūtų, išskalbę įdėkite jį atgal į skalbimo mašiną. Tačiau šį kartą kartu su dideliu vonios rankšluosčiu, kuris turi būti švarus ir sausas. Nesirinkite tokio, kuris yra neryškus. Svarbiausia, kad jis galėtų lengvai sugerti vandenį. Tada jums tereikia įjungti skalbimo mašiną ir paleisti gręžimo ciklą – geriausia didžiausiu įmanomu greičiu. Po to tiesiog palaukite, kol skalbimo mašina atliks savo darbą. Išsiėmę drabužius pastebėsite, kad rankšluostis sugėrė nemažą dalį vandens ir drėgmės iš drabužių. Jums prireiks labai mažai laiko, kad juos visiškai išdžiovintumėte. Paprastai turėtų pakakti akimirkos ant pakabos ir džiovinimo džiovintuvu. Taip pat verta paminėti, kad šio metodo efektyvumas priklauso nuo rankšluosčio, kurį kartu su drabužiais įmetate į skalbimo mašiną.

REKLAMA

O kaip drabužius pakabinti ant džiovyklės, kad jie greičiau išdžiūtų?

Jei naudojate tradicinį drabužių džiovinimo būdą, yra kelios taisyklės, kurios gali pagreitinti procesą:

  • prieš kabindami drabužius ant džiovyklės, atsargiai juos pakratykite ir ištiesinkite – taip vanduo greičiau išgaruos iš audinio;
  • nepamirškite išlaikyti atitinkamo atstumo tarp atskirų drabužių – kuo didesnis tarpas tarp jų, tuo geresnė oro cirkuliacija ir greitesnis džiūvimas;
  • stenkitės kuo labiau sumažinti raukšlių skaičių, pavyzdžiui, marškinius geriausia prisegti išilgai šoninės siūlės;
  • visada atsekite visus užtrauktukus, o kišenes ištraukite į išorę – tai leis orui laisvai cirkuliuoti drabužių viduje;
  • nedžiovinkite sunkių ir lengvų drabužių kartu – pirmieji gali sulaikyti drėgmę, o tai prailgins antrųjų džiūvimą.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].