Su paletėmis galite padaryti daug kūrybiškų darbų, o tokia medžiaga yra lengvai prieinama ir pigi. Todėl nedvejodami pasidalinome šia idėja, kaip pasigaminti pakabinamą sofą sode ir panaudoti jau nenaudojamas paletes!

REKLAMA

Jei yra kažkas, ką mes tikrai visi mėgstame veikti vasarą, tai – gražiu oru būti lauke. Gal paskaityti knygą ar pasimėgauti šaltu gėrimu saulėje? Kodėl gi negalima būtų mėgautis vasara namuose savo pagamintame hamake? Tai galite lengvai ir pigiai pasidaryti patys, ir tai neužtruks labai ilgai. Rezultatas – tai praktiška ir graži sodo ar terasos puošmena.

Čia jums neprireiks daug žinių ar patirties, o tie, kurie pirmą kartą tai pasigamino, net neturėjo jokių instrukcijų, kurių reikia laikytis, todėl tai ir yra paprasta, ir nepakartojama! Jums reikės poros palečių, grandinių, kurios būtų pakankamai tvirtos, kad išlaikytų pagamintą sofą ir besiilsintį žmogų, vienos tvirtos medžio šakos, ant kurio galėtumėte pakabinti sofą, ir keleto vinių ir varžtų, kad visa tai galėtumėte sutvirtinti.

REKLAMA

Tie, kurie pasigamino šią pakabinamą sofą, turėjo keletą palečių, kurias, jų manymu, buvo malonu dar kartą panaudoti.

REKLAMA

Pirmiausia žmogus padalino padėklus, tada atrėmė juos į sėdimą padėtį, pavyzdžiui, padarė kaip sofą, štai taip:

REKLAMA

REKLAMA

Tada jis padėklus nudažė juodai, kad jie atrodytų subtiliai ir derintųsi jų sode.

REKLAMA

Tada jis pritvirtino grandines prie padėklų ir pakabino ant vieno iš savo medžių kieme. Čia svarbu įsitikinti, kad grandinės ir mediena gali atlaikyti reikiamą svorį.

REKLAMA

Tada jis dekoravo sofą dekoratyvinėmis pagalvėmis ir kiekvienoje sūpynių pusėje padėjo keletą gražių vazoninių augalų.

REKLAMA

Ar šis rezultatas jums taip pat patinka? Supamoji sofa puikiai tinka sode, be to, atrodo nepaprastai patogi. Čia galima būtų mėgautis įdomia knyga net karštą vasaros dieną!

REKLAMA

Išradinga ir paprasta, tiesa? Taip pat tai lengva pagaminti ir nėra brangu!

REKLAMA

Tai tikrai turėtumėte išbandyti ir jūs patys! Mums visada patinka projektai, kuriuos galima atlikti patiems, taip pat kurie apima pakartotinį nereikalingų daiktų panaudojimą ir sunaudojamos paprastos ir pigios medžiagos.

Dalinkitės šią nuoroda su savo draugais ir taip pat juos įkvėpkite!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.