Ar jūsų kriauklės būklė yra labai prasta? Ar ant jos yra kalkių nuosėdų, riebalų dėmių ir apnašų? Nežinote, kaip to atsikratyti? Jei naudosite šį naminį metodą, visi manys, kad nusipirkote naują kriauklę!

REKLAMA

Tai ne tik nuostabus ir neįprastas patarimas, bet dar daugiau – jus nustebins jo veiksmingumas! Nors jis dar nėra populiarus, veikia daug geriau nei brangūs cheminiai produktai iš parduotuvių.

REKLAMA

Kaip išvalyti kriauklę naudojant namuose pasigamintą tirpalą?

Viskas, ko jums reikia:

REKLAMA
 • Dubens
 • Kempinės
 • Plėvelės
 • Citrinos rūgšties

 1. Į dubenį įpilkite porą šaukštų rūgšties ir įpilkite vandens, maišykite – kol gausite tirštą masę.

REKLAMA
 1. Kempine užtepkite mišinį ant dėmėmis padengtos kriauklės.

Galite tai daryti valydami švelniai – minkštąja kempinės puse, arba stipriau – šiurkščiąja puse. Tačiau būkite atsargūs, kad nesubraižytumėte kriauklės. Nešveiskite per ilgai ir stipriai.

REKLAMA

 1. Tada kriauklę uždenkite maistine plėvele.

REKLAMA

Stenkitės tai daryti kruopščiai ir atidžiai. Tai užtikrins, kad rūgštis veiktų greičiau ir veiksmingiau – jei ji nebūtų uždengta, greitai išdžiūtų, todėl neatliktų savo darbo.

REKLAMA
 1. Palikite viską taip valandą arba per visą naktį.

 1. Praėjus šiam laikui nuimkite plėvelę ir nuvalykite visą paviršių švaria kempine.

REKLAMA
 1. Tada nuplaukite visą namuose pagamintą ploviklį po tekančiu vandeniu. Atlikite tai kruopščiai, kitaip rezultatai nebus tokie geri, kokie turėtų būti.

 1. Viską sausai nušluostykite minkštu audiniu arba popieriniu rankšluosčiu.

REKLAMA

Citrinos rūgštis yra labai nuvertinama, tačiau (be valgomosios sodos ir baltojo acto) ji yra viena veiksmingiausių buityje naudojamų medžiagų!

Kaip poliruoti nerūdijančio plieno kriauklę?

REKLAMA

Kad rezultatas būtų geresnis, verta skirti šiek tiek daugiau laiko kriauklės impregnavimui.

Norėdami tai padaryti, ant popierinio rankšluosčio arba drėgnos servetėlės užlašinkite kelis lašus alyvuogių aliejaus (taip pat galite naudoti kūdikių arba kokosų aliejų).

REKLAMA

Tada nuvalykite paviršių sukamaisiais judesiais.

REKLAMA

Ar šis metodas jūsų neįtikino? Išbandykite ir pamatysite, kad kriauklė ne tik gražiai blizgės, bet ir prie jos ne taip greitai prilips nešvarumai.

REKLAMA

Kad išvengtumėte dryžių, pabaigoje viską sausai nušluostykite.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].