Įdėkite tai į džiovyklę kartu su skalbiniais. Išimsite drabužius be raukšlių

Skalbimas nėra vienas iš mėgstamiausių užsiėmimų namuose, ypač jei turite didelę šeimą ir kiekvieną dieną turite skalbti. Tas pats ir su lyginimu. Atskleisime jums ledo kubelių džiovyklėje gudrybę, dėl kurios jums namuose bus daug lengviau. Juos tereikia įdėti į džiovyklę.

REKLAMA

Išėmus iš džiovyklės drabužiai susiraukšlėja, juos reikia lyginti. Laimei, yra būdas, kurio dėka lygintuvą nustumsite į užmarštį. Viskas, ko jums reikia, tai ledo kubeliai.

REKLAMA

Kaip naudoti ledo kubelius džiovyklėje?

Buitinės pareigos apima ne tik valymą ir maisto gaminimą, bet ir drabužių skalbimą. Jas reikia atnaujinti ne tik po treniruotės, dažymo, bet ir nešiojus visą dieną – ypač vasarą, kai prakaituojame. Tvarkingi ir švarūs drabužiai verčia aplinkinius į mus žiūrėti palankiau. Skalbiniai tampa iššūkiu, kai namuose turime vaikų, tuomet gali atrodyti, kad jiems nėra galo ir didžiąją laiko dalį praleidžiame prie skalbimo mašinos ir džiovyklės. Drabužiai išėmus iš šių prietaisų neatrodo įspūdingai, nes yra susiraukšlėję. Atrodo, kad vienintelis išsigelbėjimas yra lygintuvas. Iš tiesų, užteks ledo kubelių džiovyklėje. Tiesiog įmeskite juos su drabužiais į prietaisą ir palikite 10 minučių. Praėjus šiam laikui, išimkite drabužius ir pastebėsite, kad ant jų nėra raukšlių.

džiovyklę

REKLAMA

Kaip greitai pagaminti ledukų?

Jei šaldiklyje neturite ledo kubelių, galite juos pasidaryti labai greitai. Kaip? Tiesiog į indą supilkite labai karštą vandenį, o ne ledinį. Tokiu būdu, užuot laukę kelias valandas, kol jis užšals, ledo kubelius ištrauksite po 20–30 minučių. Tačiau tik retkarčiais pasinaudokite šia gudrybe, kad nepažeistumėte šaldiklio. Retas indo su karštu vandeniu įdėjimas į šaldiklį nepadarys didelių nuostolių. Ledukus geriausia pasiruošti iš anksto.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].