Penki daiktai, kurie turėtų būti jūsų darbo vietoje

Kai kurie daiktai ne tik džiugina akį, bet ir prisideda prie produktyvios energijos cirkuliacijos darbo vietoje. Kokie tai daiktai?

REKLAMA

testas

Akvariumas su žuvimi

Žuvis ne tik džiugina akį ir ramina, bet ir keičia atmosferą aplink jūsų darbo vietą. Jei ant darbo stalo pastatysite nedidelį akvariumą su žuvimis, tai suteiks jums ramybės ir dėmesingumo.

REKLAMA

Augalai vazonuose

Visi žino apie gyvų augalų naudą namuose ir biuruose: jie valo orą, teigiamai veikia žmogaus savijautą ir nuotaiką. Tačiau ne visi žino, kad gyvi augalai gerai išvalo aplinkoje esančią energiją, o šiuolaikiniuose biuruose energija dažnai būna labai įtempta dėl daugybės kompiuterių ir didelio darbuotojų streso.

Taupyklė

Pinigai, žinoma, neša sėkmės ir gerovės energiją, ir kiekvienam žmogui reikia tokios energijos šaltinio ant darbo stalo. Kiaulė taupyklė jums taps geru talismanu ir tikrai padidins pinigų srautą į piniginę, be to, gali praversti pačiu netikėčiausiu momentu.

REKLAMA

Kalnų krištolas

Šis mineralas padeda išvalyti aplinkinę energiją nuo negatyvo ir įvairios žmogaus sukeltos taršos, todėl ant darbo stalo jis tiesiog nepakeičiamas, o kuo didesnis gabalas, tuo geriau. Iš kalnų krištolo gaminami įvairūs dekoratyviniai daiktai, tikrai rasite kažką, kas jums patinka.

Ventiliatorius

Jei radote būdą savo darbo vietoje pastatyti dekoratyvinį ventiliatorių, būtinai padarykite tai! Ventiliatorius taps jūsų apsauga nuo piktos akies, žalos, piktadarių ir pavydžių žmonių.

REKLAMA

daiktai

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].