Įdėkite tai į bakelį ir jūsų sąskaita už vandenį sumažės

Ar jūsų sąskaita už vandenį didėja kiekvieną mėnesį? Verta paieškoti būdų, kaip sutaupyti, kad neatimtumėte iš savęs visų malonumų. Žemiau rasite gudrybę, kaip taupyti vandenį tualeto bakelyje. Mažas pokytis gyvenime, didelis pokytis sąskaitose.

REKLAMA

Dabartiniai laikai verčia mus ieškoti taupymo būdų. Kai susiveržiate diržą, nepamirškite to daryti išmintingai ir nebūsite priversti atsisakyti visų gyvenimo malonumų.

REKLAMA

Kaip sumažinti sąskaitą už vandenį? Išbandykite šį triuką

Norėdami sumažinti savo sąskaitą už vandenį, tiesiog pasinaudokite protinga gudrybe. Viskas, ko jums reikia norint atlikti triuką, yra paprastas plastikinis butelis. Ką daryti? Pirmiausia ištuštinkite ir atidarykite tualeto bakelį. Paimkite nedidelį plastikinį butelį ir užpildykite jį iki kamščio. Įmeskite jį į bakelį ir atsukite vožtuvą, kad vanduo tekėtų į vidų. Daiktas užima šiek tiek tūrio ir dėl to tualete bus sunaudojama mažiau vandens jį nuleidžiant. Paprastas triukas, kuris leis per mėnesį gerokai sutaupyti.

Atkemšant tualetą taip pat pravers plastikinis butelis

Kai pajusite, kad kanalizacija šiek tiek užsikimšo ir vanduo nebeteka taip, kaip turėtų, pabandykite jį atkimšti plastikiniu buteliu. Triukas naudingas, kai neturite specialios pompos tam padaryti. Nupjaukite buteliuko dugną ir įdėkite jį nupjautu galu žemyn. Dangtelis turi būti vietoje, kad viduje susidarytų tam tikras slėgis. Kilokite buteliuką aukštyn ir žemyn – taip, kaip naudotumėte pompą. Susidaręs slėgis turėtų pašalinti kamštį. Tai lengvas triukas kritinėse situacijose, kai neturime laiko ieškoti profesionalios pagalbos.

REKLAMA

vandenį

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.