Ar kada susimąstėte, kam iš tikrųjų skirta keptuvės rankenos skylė? Niekas apie tai nekalba, tačiau ši keptuvės funkcija gali būti net labai naudinga. Jei šią keptuvės funkciją naudosite pagal paskirtį, galėsite išvengti netvarkos virtuvėje.

REKLAMA

Kasdieniai daiktai turi tam tikrų „slaptų“ funkcijų, kurios gali labai palengvinti mūsų gyvenimą. Taip yra ir su skylute rankenoje, kuri yra kiekvienoje keptuvėje. Tikriausiai ne kartą susimąstėte, kam skirta ši skylutė. Jei dar neišsiaiškinote, kokia yra šios skylutės paskirtis, netrukus apie tai sužinosite.

Ar keptuvės rankenoje esanti skylutė yra skirta pakabinimui?

REKLAMA

Dauguma mano, kad keptuvės rankenoje esanti skylutė yra skirta keptuvės pakabinimui. Žinoma, šią funkciją tikrai galima naudoti keptuvės pakabinimui, tačiau toks keptuvės skylutės panaudojimo būdas yra gana retas.  Toks sprendimas gana dažnai pasirenkamas restoranuose, kuriuose naudojama daugybė įvairių virtuvės įrankių. Vis dėlto, turime sutikti, kad tik patys didžiausi maisto gaminimo entuziastai pasirinks būtent tokią galimybę. Dauguma žmonių keptuves ir puodus laiko spintelėse. Pasirodo, ši keptuvės funkcija gali būti naudojama visai kitais tikslais, taigi, išsiaiškinkime, kokia yra šios skylutės paslaptis.

REKLAMA

Kokia yra skylutės keptuvėje paskirtis?

Pasirodo, tai išsprendžia vieną problemą. Turbūt ne kartą susimąstėte, kur dėti šaukštą, kuriuo ką tik maišėte maistą? Jei padėsite jį ant stalviršio, vėliau jį teks valyti. Žinoma, galima įsigyti specialų šaukštų nusausinimui skirtą virtuvinį įrankį, tačiau jis užims papildomai vietos ant stalo. Pasirodo, skylutė keptuvės rankenoje gali padėti išspręsti šią problemą! Jei šią keptuvės funkciją naudosite pagal paskirtį, jums nebereikės sukti galvos, kur dėti suteptą šaukštą. Tai – labai paprasta ir patogi funkcija, apie kurią dauguma žmonių nė nežino.

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].