Loni Willison (37 m.) – buvusi fitneso modelis. Ji puošė daugelio žurnalų viršelius ir buvo ištekėjusi už „Baywatch“ žvaigždės Jeremy Jacksono. Dabar Loni gyvena Venecijos paplūdimio gatvėse, Kalifornijoje.

REKLAMA

Loni Willison ir Jeremy Jacksonas susituokė 2012 m. Jie išsiskyrė 2014 m. po to, kai Jeremy tariamai užpuolė Loni poros namuose Holivude. Loni apkaltino Jeremy, kad šis bandė ją uždusinti, ir ji patyrė du šonkaulių lūžius, kaklo traumą bei įbrėžimus ant veido.

Neaišku, kokių pasekmių tai turėjo Jeremy Jacksonui.

Buvęs modelis pradėjo dirbti asistente viename Los Andželo chirurgijos centre, kol 2016 m. palūžo. Dėl to ji neteko darbo, buto ir automobilio. Nuo to laiko Loni gyvena gatvėje.

REKLAMA

Ji pradėjo vartoti narkotikus ir nuo to laiko kovoja su priklausomybe nuo metamfetamino ir alkoholio. Be to, ji kovoja su psichikos sveikatos problemomis.

Draugai bandė ją nuvesti į reabilitacijos kliniką, tačiau 2018 m. spalį ji dingo po nesėkmingo bandymo pasveikti.

Dabar britų laikraštis „The Sun“ ją rado Los Andželo gatvėse. Loni patikino, kad jai viskas gerai ir pagalbos nereikia.

„Aš nekalbėjau su Jeremy. Nenoriu kalbėtis su draugais, man viskas gerai. Nenoriu, kad man kas nors padėtų. Galiu gyventi viena. Čia turiu viską, ko man reikia. Iš tikrųjų aš niekam nerūpiu ir nenoriu jų matyti, o jie nenori manęs matyti“, – dienraščiui „Sun“ pasakojo Loni Willison.

REKLAMA

Savo daiktus ji vežiojasi nešvariame pirkinių vežimėlyje. 2021 m. ji buvo pastebėta valganti picą iš šiukšlių konteinerio – ja mielai pasidalino su alkana voverėle.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].