Būdai, kaip be plovimo atsikratyti nemalonaus drabužių kvapo

Jei pernelyg dažnai skalbsite drabužius, jie labai greitai susidėvės ir praras spalvą. Bet ką daryti su blogai kvepiančiais drabužiais? Susipažinkite su paprastais ir laiką taupančiais būdais, kaip panaikinti nemalonius drabužių kvapus.

REKLAMA

Pakabinkite ir išdžiovinkite

Ką tik išskalbtus drabužius kabinkite gryname ore, o ne tamsioje, drėgnoje patalpoje. Taip pat venkite krepšyje vienu metu sudėti išskalbtus ir nuo prakaito drėgnus drabužius.

REKLAMA

Naudokite laikraščius

Rekomenduojama į spintą ar lagaminą įdėti laikraščių ir juos keisti kas 3 dienas, nes jie sugeria kvapus. Jei tai paversite įpročiu, po 2 savaičių pastebėsite pokyčius.

REKLAMA

Naudokite kačių kraiką

Nors kačių kraikas nėra tam skirtas, galite jį panaudoti ir kvapams pašalinti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdėti kraiko į atvirą indą ir padėti drabužių spintoje.

REKLAMA

Panaudokite plaukų džiovintuvą

Plaukų džiovintuvas ne tik išdžiovina plaukus, bet ir gali būti naudojamas kaip drabužių džiovintuvas, kuris naikina bakterijas bei kvapus.

REKLAMA

Naudokite valiklį

Audinių valikliai gali būti purškiame ne tik nešvariems drabužiams valyti, bet ir nemaloniems kvapams naikinti.

REKLAMA

Naudokite sodą

Soda yra natūralus dezodorantas. Ji taip pat gali būti naudojama kvapams slopinti. Taikant šį metodą tereikia pabarstyti sodos ant drabužių arba toje vietoje, kur yra nemalonus kvapas.

REKLAMA

Valykite garais

Karšto vandens garais galite visiškai sunaikinti bakterijas, kurios sukelia nemalonų kvapą drabužiuose.

REKLAMA

Padėkite drabužius į šaldytuvą

Kitas būdas sunaikinti blogą kvapą sukeliančias bakterijas yra jas atšaldyti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sudėti drabužius į sandarų maišelį. Po kelių valandų šaldymo, išimkite drabužius ir pakabinkite gryname ore.

REKLAMA

Naudokite actą ir eterinius aliejus

Galima sumaišyti stiklinę vandens su stikline acto ir nedidelį kiekį eterinio aliejaus ir užpurkšti ant drabužių, kad jie kvepėtų gaiviai. Šis metodas ne tik slopina nemalonius kvapus, bet ir naikina prie rūbų prilipusias bakterijas.

Ar kuris iš čia pateiktų būdų jums padėjo?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].