Jei jūs ar jūsų pažįstami turi seną kėdę, kuri atrodo skirta tik išmesti į šiukšlių konteinerį, neskubėkite! Pabandykite ją sutvarkyti ir atnaujinti. Tai smagus būdas restauruoti ir turėti naują gražų baldą!

REKLAMA

Išardykite kėdę. Nuimkite ir išmeskite visus senus apmušalus ir dirželius. Specialiu valikliu nuvalykite pelėsį nuo medinių dalių (jei jis yra).

REKLAMA

Nušlifuokite. Pažvelkite į žemiau pateiktą nuotrauką: dešinėje pusėje – šveičiamu popieriumi apdorota medžio detalė, o kairėje – neapdorota dalis. Skirtumas iš tiesų didžiulis!

REKLAMA

Į susidariusias tuštumas įpilkite PVA medžio klijų, sumaišytų su medienos dulkėmis, likusiomis po šlifavimo. Jei mediena kur nors atsiskyrusi, užpildykite švirkštą PVA klijais ir priklijuokite medieną.

REKLAMA

Naujoms dalims gaminti naudokite medienos plaušo plokštę. Išpjaukite reikiamo dydžio dalis, suklijuokite ir prikalkite jas mažomis vinutėmis.

REKLAMA

Visas medines dalis padenkite medienai skirtais dažais, o po to nulakuokite. Pirmąjį stipraus audinio sluoksnį ant sėdynės ištempkite ir prikalkite baldų segtuvu su specialiomis kabėmis. Prie viršaus pritvirtinkite naują storą diržą.

REKLAMA

Priklijuokite poroloną.

REKLAMA

Ant viršaus, kad viskas butų dailu – sintetinio pluošto sluoksnį (sinteponą), kuris viską išlygins. Ir pagaliau pritvirtinkite naująjį audinį. Viršutinį audinį iš anksto galima susiūti ties lenkimo klostėmis. Po to viską susekite mechaniniu segtuvu su kabėmis.

REKLAMA

Įvertinkite darbo rezultatus. Nuostabiai stilingas, patogus, minkštas – visiškai naujas baldas!

REKLAMA

Daugiau informacijos apie kėdės apmušimą ir atnaujinimą rasite toliau pateiktame vaizdo įraše:

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].