11 ženklų, kurie padės atsikratyti skurdo

Yra daugybė prietarų, kurių daugelį stebime net nesusimąstydami. Liaudies išmintis mums padeda nuolat, o štai keli prietarai, kurie padės greitai pagerinti finansinę padėtį ir atsikratyti skolų.

REKLAMA

Liaudies prietarai yra mūsų pastabių protėvių sukurtų patarimų sandėlis. Jų pagalba kiekvienas gali apsisaugoti nuo blogio ir problemų, rasti kelią į laimę, taip pat užsitikrinti laimingą gyvenimą, kupiną džiaugsmingų įvykių. Ekspertai siūlo išmokti susidoroti su skurdu ir greitai pagerinti savo gyvenimą.

pinigai

REKLAMA

1. Įpraskite niekada nelipti per slenkstį, o taip pat neskolinti pinigų po saulėlydžio, tada bus galima įgyti finansinę gerovę. Pinigai, jei reikia juos atiduoti, turi būti pervesti tik po tokių žodžių: „Kiek duosiu pinigų, tiek sugrįš, jie šimteriopai padidės mano piniginėje“.

2. Manoma, kad skylėtos kojinės pritraukia skurdą. Aptiktą skylę reikia nedelsiant užsiūti arba netinkamą naudoti kojinę reikia išmesti.

REKLAMA

3. Ant stalo nėra įprasta dėti tuščių butelių ir skardinių, tai reiškia, kad nebus pinigų. Tuščias indas arba išplaunamas ir dedamas į lentyną, arba, jei jo nebereikia, išmetamas į šiukšlių dėžę.

4. Pagal prietarus, negalima išnešti šiukšlių vakare, kad neprarastumėte sėkmės. Tiems, kurie nepaiso šio prietaro, pagerinti finansinę padėtį yra daug sunkiau.

REKLAMA

5. Tuščioje piniginėje niekada nebus pinigų. Šis prietaras ragina niekada neišleisti visko iki paskutinio cento. Tada finansinė gerovė nepraeis pro šalį.

6. Kitas prietaras byloja, kad gautų pinigų iš karto išleisti negalima. Juos reikia parsinešti namo. Galite juos leisti tik kitą dieną, kad išsispręstų finansinės problemos.

REKLAMA

ženklų

7. Namuose įsivyraus skurdas, jei dulkės kampuose nebus išvalytos. Pagal finansinės gerovės prietarus, tuose namuose, kuriuose nėra įprasta tvarkytis, nebus pinigų.

REKLAMA

8. Skurdo atsikratyti padės toks ritualas: per lietų reikia surinkti šiek tiek vandens, kad vėliau galėtumėte juo išplauti grindis. Plaudami jas, sakykite: „Kiek lašų surinkau, tiek gero pritraukiu. Kiekvienas lašas pavirs moneta, finansinė sėkmė ateis į mano gyvenimą”.

9. Pagal prietarus, namuose neturėtų būti daug vantų. Jeigu jų bus kelios, tai skurdo atsikratyti nepavyks.

REKLAMA

10. Pinigų nebus tuose namuose, kur augalai nudžiūvę, indai sudaužyti. Pagal prietarus, jūs negalite laikyti savo namuose negyvų gėlių ir palikti indus su įtrūkimais.

11. Pinigai nemėgsta, jei namuose yra nesandarių maišytuvų. Vanduo bėga ir pasiima pinigus, taip į namus pritraukiamas skurdas.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].