Statybų laikotarpiu Charlotte suprato, jog jai nereikia daug, kad būtų laiminga. Be to, ji sugebėjo nusipirkti padorų namą sau ir savo vaikams, neįlysdama į paskolas.

REKLAMA

Charlotte Sapwell iš Australijos nepalūžo ir sunkią gyvenimo situaciją išnaudojo savo naudai. Tam tikru metu ji liko viena su dviem sūnumis ir minimaliomis pajamomis. Jai teko rinktis, ar skolintis, kad galėtų įsigyti kuklų būstą, ar išsiversti su ribotu biudžetu ir turėti nedidelį būstą. Charlotte pasirinko pastarąjį variantą.

REKLAMA

Vieniša motina kreipėsi pagalbos į senelį. Jis paskolino jai nedidelę pinigų sumą, padovanojo žemės sklypą ir padėjo išmokti statybų amato. Charlotte pardavė kai kuriuos baldus ir įrangą iš savo „senojo gyvenimo“. Taip ji gavo dalį namo statybai reikalingų pinigų.

REKLAMA

Sūnūs padėjo motinai statyti ir įrengti būsimą namą. Po kurio laiko, dviejų vaikų motina sugebėjo pastatyti šį nedidelį namelį sau ir savo sūnums. Iš išorės jis neatrodo prabangus, tačiau viduje yra viskas, ko reikia patogiam gyvenimui.

REKLAMA

Mini name yra trys kambariai: svetainė, virtuvė ir Charlottes miegamasis, vonios kambarys ir vaikų kambarys.

REKLAMA

Taip atrodo pagrindinis namo kambarys.

REKLAMA

Vietoj sunkių spintelių Charlotte prie virtuvės sienų pritvirtino lengvas lentynas ir pakabinamus krepšius.

REKLAMA

Moteris prisipažįsta, kad iki tol ji nemokėjo gerai elgtis su įrankiais. Tačiau šeimos palaikymas padėjo jai įgyvendinti šią idėją. Dabar Charlotte sėkmingai pastatė dar vieną nedidelį namą, kurį nori parduoti.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].