Savanoriai atnaujino vienišos mamos butą, kad ji galėtų susigrąžinti dukrą

Šios istorijos herojė yra vieniša mama. Ji paliko vyrą, kuris gėrė. Vyras pradėjo nuolat gerti, šeimoje nebuvo pinigų, net pakėlė prieš ją ranką. Tada moteris su dukra paliko vyrą ir butą, ir išėjo ieškoti prieglobsčio.

butą

O tada vyras mirė. Nadežda ir jos dukra liko su vyro paliktu apleistu butu. Ten buvo neįmanoma gyventi. Tuo metu globa atkreipė dėmesį į šeimą. Jie nutarė “padėti” vaikams ir paėmė iš šeimos 14 metų jaunesniąją mergaitę, apgyvendindami ją reabilitacijos centre.

butą

Moteriai buvo iškelta sąlyga – sutvarkyti butą, tada dukra jai bus grąžinta. Po laidotuvių Nadežda neturėjo pinigų remontui. Moteris buvo beviltiškoje situacijoje, tačiau savanoriai Viačeslavas ir Anatolijus sužinojo apie jos likimą. Patys vaikinai pasisiūlė padėti ir sutvarkyti butą per kelias savaites. Kiti miesto gyventojai herojei siuntė pinigus ir statybines medžiagas, kad darbai vyktų greičiau.

butą

Dabar butas atrodo daug geriau, o globos institucijos grąžino mergaitę šeimai.

Ačiū žmonėms už gerumą ir pagalbą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].